Jemy w Łodzi - restauracje w Łodzi, opinie, recenzje, wydarzenia

You are here:
Today iswtorek,23lipiec,2019

Szukamy osoby do współpracy

Share

Jemy w Łodzi

Macie trochę wolnego czasu, bliski jest wam temat dobrego jedzenia i chcielibyście pomóc nam w rozwinięciu Jemy w Łodzi? Napiszcie do nas.

Jemy w Łodzi skończy niedługo 4 lata – aż nie chce się wierzyć, że tak szybko minęło. Przeszłyśmy długą drogę od pierwszych wpisów na Facebooku i mamy mnóstwo fajnych pomysłów, nie tylko na dalszy rozwój portalu, ale również różnego typu kulinarne eventy. Równocześnie cierpimy na permanentny brak wolnego czasu i potrzebujemy, aby ktoś fajny pomógł nam w realizacji naszych planów.


Nie jesteśmy jeszcze w stanie zaoferować pracy na stałe – na razie szukamy kogoś, kto doraźnie będzie wspierał nasze działania (oczywiście za wynagrodzeniem). Jeśli więc macie trochę wolnego czasu do zagospodarowania i chcielibyście współpracować z JwŁ, piszcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .


W mailu napiszcie kilka słów o sobie: czym się zajmujecie, co was interesuje itp. Przede wszystkim zależy nam na fajnej, pełnej energii osobie (z obowiązkowym poczuciem humoru) i doświadczenie nie jest wymagane, ale jeśli możecie się pochwalić którąś z poniższych umiejętności, dajcie nam znać.


• Znajomość łódzkich restauracji
• Miłość do gotowania, jedzenia i testowania nowych smaków
• Doświadczenie w organizacji eventów
• Lekkie pióro
• Znajomość podstaw fotografii
• Przygotowanie prostych projektów graficznych

 

Czekamy na wasze zgłoszenia.