Jemy w Łodzi - restauracje w Łodzi, opinie, recenzje, wydarzenia

You are here:
Today ispiątek,20wrzesień,2019

Konkurs na najfajniejszy ogródek

Share

 

Ulica Piotrkowska

Sezon wakacyjny w pełni, pogoda dopisuje, na Jemy w Łodzi nie mogło więc zabraknąć ogródkowego tematu. Co powiecie na mały konkurs?

Siedzę w nagrzanym słońcem pokoju przy komputerze i marzę o kuflu zimnego piwa pitym na świeżym powietrzu -to właśnie zainspirowało mnie do ogłoszenia konkursu na najfajniejszy letni ogródek.

Piotrkowska Klub Zieliński i Syn

Czym kierujecie się wybierając miejsce na spotkanie: wystrojem, atmosferą, a może ceną piwa? Mam wrażenie, że przy ograniczonej remontem liczbie ogródków i pięknej pogodzie najważniejszym kryterium jest znalezienie wolnego miejsca. Ale do rzeczy – chciałabym obyście w głosowaniu wzięli pod uwagę wszystkie czynniki decydujące w wyborze.

Jak wiadomo, Piotrkowska rządzi się swoimi prawami, tak więc fantazja restauratorów została w wzięta w ryzy odgórnych standardów. Większe pole do popisu mają lokale w bramach – tu łatwiej o ciekawy wystrój i kameralną atmosferę.  Dlatego też ogłosimy zwycięzców w dwóch kategoriach: ogródek na Piotrkowskiej i ogródek w podwórku lub poza centrum.

Fresco Cafe

Czas na zasady. Wpisujcie swoje kandydatury. Możecie to zrobić na Facebooku, pod artykułem lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ). Ogródki, które dostaną najwięcej zgłoszeń zakwalifikują się do konkursowych piątek. Następnie przygotujemy ankietę, abyście mogli oddawać głosy na ulubione miejsce i w finale ogłosimy zwycięzców, którzy na pewno pękną z dumy mogąc pochwalić się tytułem najlepszego ogródka czytelników Jemy w Łodzi.

Zaczynamy!