Jemy w Łodzi - restauracje w Łodzi, opinie, recenzje, wydarzenia

You are here:
Today isniedziela,22wrzesień,2019

Artykuły

Spółdzielnia – nowe, stare miejsce w OFF Piotrkowska

Share

Spółdzielnia

W najbliższą sobotę znana z Eko Targów Spółdzielnia zaczyna funkcjonować w pełnym wymiarze tygodnia.

Pierwszy Eko Targ odbył się w OFF Piotrkowska w lipcu tego roku, po kilku edycjach sobotnia impreza na stałe wpisała się do kalendarza nie tylko tych, którzy poszukują zdrowej i naturalnej żywności. Przyszedł czas, by organizator targu zaczął na dobre funkcjonować pod numerem 138/140.

Dziś już możecie spróbować przysmaków Spółdzielni, oficjalne otwarcie planowane jest na sobotę, na godz. 21.00 (od rana tradycyjnie odbędzie się Eko Targ). Za deckami DJ Good Paul, za barem - firmowy drink na bazie orzechówki i Baileys’a oraz premierowe menu. Na razie zdradzono kilka pozycji z karty (Buffalo Wings, zupę cebulową, domowe pesto i łososia w Burbonie), ale na pewno na tym nie koniec.

Spółdzielnia

W tygodniu Spółdzielnia będzie działać od 9.00 do 22.00 (w weekendy do ostatniego gościa). Na dobry początek oferta śniadaniowa (m.in. omlet, jajecznica, owsianka oraz słodkie i wytrawne zestawy), na mniejszy głód: przystawki, kanapki i sałatki, na większy – dwudaniowe zestawy lunchowe (19 zł) oraz karta dań głównych.

Poza restauracją, w każdą sobotę Eko Targ, a przez resztę tygodnia delikatesy ze zdrową żywnością. Z dnia na dzień półki Spółdzielni zapełniają się nowymi, oryginalnymi towarami, wśród których można chociażby wymienić produkty bałkańskie i portugalskie. Znajdziemy tu między innymi pięknie opakowane konserwy z małżami i ośmiornicami, a także ciekawostki takie jak dżem ze słodkich ziemniaków z cynamonem.