Jemy w Łodzi - restauracje w Łodzi, opinie, recenzje, wydarzenia

You are here:
Today ispiątek,19lipiec,2019

Ruszyła Zapiekarnia Bistro

Share

Ruszyła Zapiekarnia Bistro

Na miłośników zapiekanek od minionego weekendu czeka w Łodzi nowa miejscówka. Zapiekarnia Bistro to młodsza siostra popularnej wśród łodzian Zapiekarni.

To był długi weekend przy Piotrkowskiej 90. Od czwartku do niedzieli, w lokalu położonym w lewej oficynie podwórka trwało oficjalne otwarcie Zapiekarni Bistro. Wielbiciele zapiekanek z pewnością kojarzą tę nazwę – pierwsza Zapiekarnia działa od kilku lat przy Piotrkowskiej 52. Lokal oferuje gościom blisko 40 rodzajów zapiekanek z różnymi dodatkami i sosami. Nie inaczej będzie w bistro.

Ruszyła Zapiekarnia Bistro

Oferta nowej placówki to oczywiście przede wszystkim klasyczne zapiekanki, jakie znają goście pierwszego lokalu. Dostępne w wersjach tradycyjnych, mięsnych, vege, na słodko i rybnych. To jednak nie wszystko. W menu lokalu znalazła się też nowość – brytfanki. To sześć wyjątkowych zapiekanek: makaronowych, ziemniaczanych oraz na cieście francuskim z różnymi dodatkami.

Ruszyła Zapiekarnia Bistro - fot. FB Zapiekarnia

Mocną strona lokalu są też alkohole. W ofercie znajdziecie 22 rodzaje regionalnych piw oraz wódkę premium. Możecie tu zatem wpaść na biforek w weekendowy wieczór lub spotkać się ze znajomymi na jedzenie i drinka. Wszystko w ciekawie zaaranżowanym lokalu, w którym królują ceglane ściany, drewno i szkło.

Ruszyła Zapiekarnia Bistro

Zapiekarnia Bistro czynna będzie od wtorku do soboty od godziny 13.00 do ostatniego gościa oraz w niedzielę od godziny 15.00. W poniedziałki ekipa lokalu odpoczywa, a na zapiekanki możecie wybrać się do pierwszego lokalu przy Piotrkowskiej 52.