Jemy w Łodzi - restauracje w Łodzi, opinie, recenzje, wydarzenia

You are here:
Today iswtorek,22październik,2019

Nie tylko kulinarnie

Share

http://news.o.pl/2009/05/15/leszek-bartkiewicz-w-galerii-qadrat/

Nie wszystkie wydarzenia organizowane przez łódzkie restauracje i kawiarnie muszą być związane z jedzeniem. Zobaczcie, co na najbliższe dni przygotowały łódzkie lokale.

8 września – andel’s Hotel Łódź
Przez cały tydzień (od soboty począwszy) w hotelu będzie można obejrzeć wystawę prac łódzkiego artysty Leszka Bartkiewicza. "Sports Competitions", gdyż tak brzmi jej tytuł, obejmuje kilkanaście obrazów z lat 2004-2012. Nie mogło zabraknąć motywów sportowych - wśród prac są między innymi: Strongman (Pchanie kuli), Kolarstwo torowe czy Zapasy (Starcie).

9 września – Litera Cafe
Tym razem będzie kulinarnie, ale w nieco innej odsłonie. Kawiarnia wraz z Muzeum Rozproszonym zapraszają na warsztaty kuchni żydowskiej, a dokładniej na cymes i kreplach. W niedzielę dostępne są dwa terminy: 12.00 lub 17.00. Koszt udziału wynosi 20 zł, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, należy je rezerwować pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

http://www.kawa-art.blogspot.com/p/pejzaz.html

14 września – Fresco Cafe
W następny piątek o godz. 18.00 w kawiarni rozpocznie się wernisaż prac malowanych kawą Mariusza Gosławskiego.  Będzie można zobaczyć nie tylko końcowy etap, ale również technikę ich powstawania. Wystawa zbiegnie też z odsłoną nowego menu kawiarni.  Goście skosztują więc lekkich, włoskich przekąsek i win, które możliwe, że na stałe zagoszczą w ofercie Fresco Cafe.