Jemy w Łodzi - restauracje w Łodzi, opinie, recenzje, wydarzenia

You are here:
Today isczwartek,18lipiec,2019

Jemy w Łodzi Pizza Fest 2019 – zapraszamy do udziału!

Share

Jemy w Łodzi Pizza Fest 2019

W lutym już po raz trzeci zaprosimy łodzian największe święto pizzy w naszym mieście. Jemy w Łodzi Pizza Fest to festiwal kulinarny poświęcony temu najpopularniejszemu włoskiemu daniu, a my od dzisiaj przyjmujemy zgłoszenia restauracji do udziału w tym wydarzeniu.

Nie ma chyba lepszego miasta na organizację festiwalu poświęconego w całości pizzy niż Łódź. Od lat 90. jesteśmy krajowym zagłębiem włoskich (i tych mniej włoskich) placków, wymyśliliśmy do nich sosy i zrobiliśmy z nich jedno z najchętniej wcinanych dań – na obiad, kolację, w środku nocy, a czasem i na śniadanie. Dlatego właśnie wspólnie z serwisem PizzaPortal i Łódzkim Centrum Wydarzeń po raz kolejny zapraszamy pizzerie i restauracje do udziału w Jemy w Łodzi Pizza Fest!

Wielkie Święto Pizzy 2018 fot. pixabay.com

Festiwal potrwa od 1 do 10 lutego, a przez te 10 dni łodzianie będą mogli próbować popisowych placków przygotowanych przez lokale. Podobnie jak w zeszłym roku festiwalowicze będą mogli próbować pizz zarówno w lokalach biorących udział w święcie stacjonalnie, jak i zamawiając wybrane propozycje do domu za pośrednictwem serwisu PizzaPortal. W każdej z tych opcji zaproponujemy wam inne przysmaki.

Wielkie Święto Pizzy 2018 fot. pixabay.com

Dlatego do udziału w Jemy w Łodzi Pizza Fest zapraszamy zarówno restauracje i lokale stacjonarne, jak i te oferujące dostawy online za pośrednictwem serwisu PizzaPortal. Zasady są proste. Wystarczy wysłać do nas zgłoszenie z propozycją festiwalowej pizzy i informacją o tym, w której części festiwalu bierze udział (na miejscu albo w dostawie). Można też zgłosić dwie pizze – po jednej do każdego konkursu, jednak muszą one być różne. Najważniejsze żebyście zaskoczyli swoich gości oryginalną i ciekawą kompozycją. Przygotujcie pizzę, jakiej dotąd u was nie jedli. Goście zamawiający pizzę online będą mogli oceniać swoje zamówienia, a na tej podstawie PizzaPortal wyoni zwycięzcę - lokal, którego pizza będzie się cieszyła nawiększą popularnością.

Wielkie Święto Pizzy 2018 fot. pixabay.com

Na wasze zgłoszenia czekamy do 18 stycznia pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Podajcie w nich nazwę pizzy, jej skład i cenę oraz dołączcie zdjęcie w poziomie. Zachęcamy was też do przygotowania specjalnych atrakcji na na 9 lutego, kiedy przypada Światowy Dzień Pizzy. Mogą to być warsztaty dla dzieci, specjalne rabaty lub wydarzenia, jak koncerty czy wykłady. Regulamin udziału w festiwalu dostępny jest TUTAJ. Do dzieła!