Jemy w Łodzi - restauracje w Łodzi, opinie, recenzje, wydarzenia

You are here:
Today isśroda,18wrzesień,2019

Makarony, grzańce, a może koncert?

Share

Makarony, grzańce, a może koncert?

Festiwal makaronów, dyniowe menu, rozgrzewające napoje, specjalne Halloweenowe menu i koncert Wino-Granie to propozycje łódzkich restauracji na nadchodzące dni.

Festival Pasta Fatta in Casa - Locanda

Restauracja Locanda promuje nową markę domowego makaronu, a przy okazji przygotowała specjalne menu, wktórym znajdziecie osiem rodzajów past w atrakcyjnych cenach.

 

Locanda

Dyniowe menu restauracji TiTi

Restauracja TiTi wita jesień specjalnym, dyniowym menu, w którym znaleźć można kilkanaście propozycji dań i napojów - od zup i sałatek, przez makarony, ryby i mięsa aż po desery.

Dyniowe menu restauracji TiTi

Zestawy Halloween - restauracja La Strada

Od piątku 26 października do końca miesiąca w restauracji La Strada spróbować można Halloweenowych zestawów w cenie 29 zł. Dla lubiących eksperymenty przygotowano drink molekularny Kir Royale.

La Strada

Grzańce w Presto Pizzeria-Trattoria

Sieć pizzerii Presto na jesienne chłody proponuje nowe, gorące napoje - kawy, herbaty, a nawet mleko czy kisiel z rozgrzewającymi dodatkami. Dla miłośników mocniejszych trunków przygotowano grzane wino i piwo z aromatycznymi dodatkami.

Presto Pizzeria Trattoria

Wino-Granie w Affogato

Restauracja Affogato zaprasza na kolejne spotkanie przy winie i muzyce. Kameralny koncert duetu Kari Amirian i Robert Amirian odbędzie się w czwartek, 25 października o godz. 19:30.

Affogato