Jemy w Łodzi - restauracje w Łodzi, opinie, recenzje, wydarzenia

You are here:
Today isczwartek,25kwiecień,2019

Wydarzenia i promocje

Jemy w Łodzi Burger Fest 2019 – zapraszamy do udziału

Jemy w Łodzi Burger Fest 2019 - zapraszamy do udziału fot. MOTYWY

Nadchodzi najradośniejszy czas w roku! Już pod koniec maja ruszy druga edycja Jemy w Łodzi Burger Fest! Łódzkie święto burgerów potrwa aż 10 dni, a my już dzisiaj zapraszamy restauracje do udziału w tym wydarzeniu.

Czytaj więcej...

Beyond Burger w Papuvege – wegański burger jak wołowina

Beyond burger w Papuvege

Od jutra w Papuvege będziecie mogli spróbować Beyond Burgera, czyli wegańskiego burgera do złudzenia przypominającego wołowinę. Wygląda jak mięso, smakuje jak mięso i nawet "krwawi" jak mięso. Dowiedzcie się, czym jest i dlaczego na świecie zapanowało na jego punkcie takie szaleństwo.

Czytaj więcej...

Jutro Światowy Dzień Czekolady, a przed nami ostatnie dni Festiwalu

Jutro Światowy Dzień Czekolady, a przed nami ostatnie dni Festiwalu

Termin trwającego w Łodzi Festiwalu Czekolady i Kawy nie jest przypadkowy. 12 kwietnia obchodzimy międzynarodowe święto tego słodkiego przysmaku. To idealna okazja, by wybrać się na desery przygotowane przez kawiarnie i restauracje.

Czytaj więcej...

Lód Miód oficjalnie zaczyna sezon

Lód Miód

Choć niektóre punkty już wystartowały, inauguracja sezonu planowana jest na najbliższy weekend. Warto wpaść, bo będzie nie tylko dużo mega lodów, ale też specjalne atrakcje.

Czytaj więcej...

Festiwal Czekolady i Kawy rusza już w piątek!

Festiwal Czekolady i Kawy rusza już w piątek!

Wiosna zapowiada się w Łodzi wyjątkowo słodko. Wszystko za sprawą Festiwalu Czekolady i Kawy – wydarzenia, w trakcie którego przez dziesięć kwietniowych dni ponad dwadzieścia kawiarni i restauracji w naszym mieście serwować będzie wspaniałe desery i pyszne, dopasowane do nich kawy.

Czytaj więcej...

Podobne artykuły