fbpx

10 urodziny pizzerii Dwie Dłonie

W najbliższą sobotę pizzeria Dwie Dłonie świętować będzie swoje 10 urodziny. Jakie są marzenia jej właścicieli? Otworzyć podobne miejsce także za granicą Polski.

Ania i Radek 10 lat temu postanowili otworzyć klub. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, iż obydwoje nie słyszą. Ci, którzy rozpoczynali własną działalność wiedzą, ile determinacji i zachodu wymaga zdobycie odpowiednich pozwoleń, dopełnienie formalności czy uporanie się z remontem. Oni na każdym kroku musieli pokonywać jeszcze dodatkowe bariery. Na szczęście im się udało.

Dwie Dłonie miały być miejscem integrującym dwa światy, niepotrzebnie media okrzyknęły ich lokalem dla głuchych – poza chwilową wrzawą, etykieta ta odstraszała słyszących. Początki nie były łatwe, kluczem do sukcesu stało się jednak wprowadzenie do menu pizzy.  Na co dzień pizzeria, w weekendy klub. W piątki zaprasza na karaoke, w soboty na zabawę z DJ’em.

Dwie Dłonie to jedyne takie miejsce w Polsce – większość pracowników to osoby głuche lub niedosłyszące. Pracujący z nimi barmani szybko uczą się podstaw języka migowego, skrócony kurs przechodzą także goście lokalu, którzy za punk honoru stawiają sobie zamówienie piwa za pomocą migania. Okazuje się, że to nie tylko integracja, ale przede wszystkim dobra zabawa.

W najbliższą sobotę Dwie Dłonie obchodzą swoje 10 urodziny. Z tej okazji przygotowano specjalne promocje: 10% rabatu na wszystkie produkty dla każdego gościa, 15% dla tych, którzy przyniosą pomarańczę lub mandarynkę, a 20% za czarno-pomarańczowy strój. Ponadto goście będą mogli brać udział w losowaniu nagród – niespodzianek. Do końca sierpnia obowiązuje też promocja sportowa. Jej uczestnicy rzucają piłeczką do tarczy umieszczonej przy barze. Im lepszy rzut, tym większy rabat na pizzę. Szczegóły dostępne na stronie pizzerii.

{flike}{plusone} 

{fcomment}

Podobne posty

Oto 13 restauracji, w których poczujecie jesienny klimat. Aromatyczne, rozgrzewające i otulające ...
Nadziane do granic możliwości croissanty, ociekające serem smash burgery i chrupiąca włoska pizza w ...
Kto ma ochotę na gyros i zapiekaną fetę? Nareszcie pojawiły się w karcie Santorini. Idzie nowe – ...