Co powiecie na to, by w grudniu rozstawić ogródki na Piotrkowskiej, razem zjeść rozgrzewające dania i napić się grzańca? Powiedzcie tylko tak, a my to już zorganizujemy!

Kochamy Piotrkowską latem – ulicę pełną ludzi i letnich ogródków. Długo myślałyśmy, jak można by choć na chwilę przywołać klimat wspólnego biesiadowania zimą. I wymyśliłyśmy! W dniach 3-5 grudnia zaprosimy łodzian na specjalne wydarzenie – Alpejski Weekend przy Piotrkowskiej. Pomysł jest taki, by przed wybranymi lokalami rozstawiać mini ogródki i przygotować specjalną ofertę zimowych dań i grzańców. Nie każdy z nas wyjedzie w tym sezonie na ferie, zorganizujmy więc sobie zimowy, wakacyjny weekend w mieście.

Rozgrzewające jedzenie i napoje

Szykujcie czapki i rękawiczki, zaznaczcie pierwszy grudniowy weekend w kalendarzu. Na Piotrkowskiej stać już będzie świąteczny jarmark, a do tego nasze stanowiska z grillem, kremowym risotto, gorącym ramenem, alpejską zapiekanką czy czekoladą. Inspiracją są Alpy, ale do udziału zaprosimy kuchnie z całego świata. Myślimy o fajnej zabawie, ale też bezpieczeństwie – możliwość zjedzenia na świeżym powietrzu to fajna opcja dla tych, którzy obawiają się odwiedzać zatłoczone restauracje.

Dla restauracji

Zanim zaprosimy was na Alpejski Weekend, najpierw musimy się do tego przygotować z łódzkimi restauratorami. Macie lokal przy Piotrkowskiej i chcecie dołączyć do naszej akcji? Przygotujcie fajną propozycję kulinarną i zgłaszajcie się do nas. Tym razem nie będzie jednego tematycznego dania czy jednolitej ceny – przygotujcie dla gości to, co najlepsze, pomysłowe i oryginalne. Na wstępne deklaracje czekamy do przyszłej środy, na całkowite zgłoszenia do połowy listopada. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, dzwońcie do Izy lub wysyłajcie maila na adres kontakt@jemywlodzi.pl    

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...