fbpx

Co powiecie na to, by w grudniu rozstawić ogródki na Piotrkowskiej, razem zjeść rozgrzewające dania i napić się grzańca? Powiedzcie tylko tak, a my to już zorganizujemy!

Kochamy Piotrkowską latem – ulicę pełną ludzi i letnich ogródków. Długo myślałyśmy, jak można by choć na chwilę przywołać klimat wspólnego biesiadowania zimą. I wymyśliłyśmy! W dniach 3-5 grudnia zaprosimy łodzian na specjalne wydarzenie – Alpejski Weekend przy Piotrkowskiej. Pomysł jest taki, by przed wybranymi lokalami rozstawiać mini ogródki i przygotować specjalną ofertę zimowych dań i grzańców. Nie każdy z nas wyjedzie w tym sezonie na ferie, zorganizujmy więc sobie zimowy, wakacyjny weekend w mieście.

Rozgrzewające jedzenie i napoje

Szykujcie czapki i rękawiczki, zaznaczcie pierwszy grudniowy weekend w kalendarzu. Na Piotrkowskiej stać już będzie świąteczny jarmark, a do tego nasze stanowiska z grillem, kremowym risotto, gorącym ramenem, alpejską zapiekanką czy czekoladą. Inspiracją są Alpy, ale do udziału zaprosimy kuchnie z całego świata. Myślimy o fajnej zabawie, ale też bezpieczeństwie – możliwość zjedzenia na świeżym powietrzu to fajna opcja dla tych, którzy obawiają się odwiedzać zatłoczone restauracje.

Dla restauracji

Zanim zaprosimy was na Alpejski Weekend, najpierw musimy się do tego przygotować z łódzkimi restauratorami. Macie lokal przy Piotrkowskiej i chcecie dołączyć do naszej akcji? Przygotujcie fajną propozycję kulinarną i zgłaszajcie się do nas. Tym razem nie będzie jednego tematycznego dania czy jednolitej ceny – przygotujcie dla gości to, co najlepsze, pomysłowe i oryginalne. Na wstępne deklaracje czekamy do przyszłej środy, na całkowite zgłoszenia do połowy listopada. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, dzwońcie do Izy lub wysyłajcie maila na adres kontakt@jemywlodzi.pl    

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...