Andrzejki w łódzkich restauracjach

Dawniej w Andrzejkowy wieczór w restauracjach odbywały się huczne dancingi i bale. Dziś oferta łódzkich lokali wygląda trochę inaczej, a my sprawdziliśmy, co mają do zaoferowania swoim gościom.

Kawiarnia u Milscha

Kolacja z duchami w Cafe u Milscha

W Andrzejkowy wieczór w restauracji Cafe u Milscha odbędzie się kolejna edycja Kolacji z Duchami. Jest to kolacja fabularna, w trakcie której uczestnicy wciągani są w niezwykłą opowieść o historii rodziny Milschów, właścicieli browaru i willi, w której obecnie mieści się kawiarnia. Historia ta owiana jest mrokiem tajemnicy, a uczestnicy kolacji spróbują wyjaśnić zagadkę zaginięcia rodziny.

Goście wybrać mogą jedno z trzech serwowanych podczas kolacji menu, a organizatorzy zapewniają, że nie braknie niesamowitych wrażeń. W Andrzejkowy wieczór (również 30 listopada) obowiązuje promocyjna cena kolacji – 70 zł od osoby.

Amarant (ul. Sienkiewicza 47)

Andrzejki w restauracji Amarant

Podobnie jak w innych restauracjach, Andrzejki w Amarancie odbędą się nie w czwartek, a w piątek 30 listopada. Lokal zaprasza na wieczór z DJem, tańcami i laniem wosku. Dla gości tego wieczoru dostępne będzie standardowe menu, w którym warto spróbować rosołu borowikowego i łososia smażonego w sosie z szyjek rakowych i zielonego pieprzu – pycha!

Locanda (ul. Traugutta 3)

Andrzejki w restauracji Locanda

Znana łódzka restauracja Locanda do Andrzejkowej imprezy podeszła najmniej tradycyjnie. Zamiast wróżb i lania wosku lokal zaprasza na pokaz mody Małgorzaty Czudak i pokaz biżuterii projektu Doroty Kempko. Na ten wieczór przygotowano także specjalne menu, z którego część potraw przygotowana zostanie na żywo, przy gościach. Impreza odbędzie się w piątek 30 listopada, a wstęp na nią jest bezpłatny.

Buddha Pub i Restauracja Gronowalski (ul. Tymienieckiego 22/24)

Andrzejki w Buddha Pub i Restauracja Gronowalski

W pofabrycznych wnętrzach Buddha Pub i Restauracji Gronowalski Andrzejki obchodzone będą również w piątek 30 listopada. Atrakcją wieczoru wróżb ma być udział wróżki i wizjonera. Warto wybrać się, by usłyszeć, że czeka was szczęście i świetlana przyszłość oraz ustalić dokładnie, kiedy poznacie życiowego partnera 🙂

A ponadto…

Jeśli na Andrzejkowy wieczór planujecie domówkę, to Sushi Kushi przygotowało na ten wieczór specjalną ofertę cateringu. Do zamówień o wartości powyżej 95 zł dodawane są deserowe rolki sushi gratis, a przy większych zamówieniach można nieodpłatnie wypożyczyć japońską zastawę do serwowanie dań gościom.

Restauracje Browar de Brasil (ul. Traugutta 3 i Manufaktura) przygotowały z okazji Andrzejek specjalne menu. Znajdują się w nim głównie potrawy i drinki o „magicznych” nazwach, jak Wróżba z Kości, czyli grillowany schab z kością.

Oraz bardziej klasycznie…

Jeśli najdzie was ochota na tańce i Andrzejkową imprezę w klasycznym stylu, zapraszamy do restauracji Nowa Europa (ul. Kościuszki 106/116). w menu na wieczór (i noc zapewne) trzy ciepłe posiłki, zimne zakąski i napoje, a także stół staropolski, czyli klasyka gatunku. Impreza startuje w piątek 30 listopada, a koszt udziału wynosi 120 zł od osoby.

Na podobny klimat liczyć mogą goście mRestauracji (mHotel ul. Św. Teresy 111). Za 120 zł od osoby można wziąć udział w balu Andrzejkowym, który odbędzie się w piątek 30 listopada. Restauracja przygotowała na tę okazję imprezę w rytmach największych tanecznych hitów, wróżby oraz menu z szerokim wyborem dań ciepłych, zimnych przekąsek i napojów.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...