Curry, pad thai, sushi, a może wieprzowina char siu? Cokolwiek postanowisz ugotować, potrzebne składniki znajdziesz w sklepie internetowym Azjanatalerzu.pl. Zestaw azjatyckich produktów z oferty sklepu możecie też wygrać w naszym konkursie!

Azja to obecnie chyba najpopularniejszy kierunek kulinarny – i nic dziwnego, bo kuchnia wschodu to ogromne bogactwo kolorów, smaków i aromatów. Nie tylko coraz chętniej odwiedzamy azjatyckie restauracje, ale też sami eksperymentujemy w kuchniach. Przyznajemy, że przez Jemy w Łodzi Food Fest opuściłyśmy się trochę w gotowaniu – ale że festiwal właśnie się zakończył, wyciągamy fartuszki i sięgamy z powrotem po noże. Was zachęcamy do tego samego!

azjanatalerzu.pl

Tym, co najczęściej stopuje nas w gotowaniu ulubionych dań wschodu, jest dostępność składników – tamaryndowiec, pasta miso czy pędy bambusa nie są czymś, co znajdziesz w pierwszym lepszym osiedlowym spożywczym. Tu na ratunek przychodzi nowy sklep internetowy naszego festiwalowego partnera Bidfood Farutex, czyli azjanatalerzu.pl. Jako największa jemywłodziowa fanka azjatyckich potraw, Agata dokładnie przyjrzała się ich ofercie, szukając pod kątem swoich ulubionych dań. Znalazła naprawdę sporo! W sklepie dostępne są zarówno te bardziej popularne produkty potrzebne do przyrządzenia sushi, ramenu czy pad thai, jak i te mniej znane. Portal przychodzi też z pomocą, gdy nie wiecie jak ugotować swoje ulubione azjatyckie smakołyki – mamy tu bowiem dział z przepisami z wykorzystaniem dostępnych w sklepie składników.

azjanatalerzu.pl

A co w sklepie? Do wyboru macie liczne makarony, ryże, kasze, mleka kokosowe i pasty (te do curry z całego świata oraz bazy do egzotycznych zup i popularnych dań, takich jak jak pad thai czy wieprzowina char siu). Obok tego wybór przypraw i sosów (sojowe, rybne i ostrygowe, ale też sporo ostrych – od srirachy po sambal), napoje, owoce i warzywa, popularne bliskowschodnie i indyjskie sery, a także mrożone owoce morza. Oferta sklepu obejmuje produkty wielu kuchni azjatyckich: od Japonii, poprzez Tajlandię i Chiny, aż po Indie, dlatego zajrzyjcie tu bez względu na to, jaki region kontynentu skradł wasze podniebienie 😉

azjanatalerzu.pl

Sklep dostępny jest pod adresem azjanatalerzu.pl 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – a jeśli potrzebujecie pomocy z wyborem składników, albo chcecie więcej info, serwis pomoże wam od 7:00 do 22:00. Opłaca się robić większe zamówienia! Wydając powyżej 100 zł sklep dorzuca w gratisie prezenty, a powyżej 200 zł – zapewniają darmowy transport w całej Polsce. Dostawa oczywiście bezdotykowa! 🙂

KONKURS!

EDIT: Konkurs rozwiązany! Zwycięzca został powiadomiony mailowo. Dziękujemy wszystkim za udział! ❤

Na koniec mamy dla was smaczek. Na Instagramie właśnie stuknęło nam magiczne 10 000 obserwujących! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was wspólny konkurs ze sklepem Azjanatalerzu.pl. Do wygrania jest paczka pełna azjatyckich produktów do domowego gotowania.

Żeby ją zdobyć należy odpowiedzieć na pytanie:
Jakie azjatyckie danie zapadło ci w pamięć i chciałbyś je odtworzyć we własnej kuchni?
Odpowiedzi przysyłajcie na adres Daria@jemywlodzi.pl do niedzieli 27. września! Nagrodzimy najciekawszą odpowiedź. Nie zapomnijcie podać w mailu imienia, nazwiska i numeru telefonu.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...