Burgerowy konkurs fotograficzny z Glodny.pl!

Dzisiaj rozpoczął się Łódzki Festiwal Burgerów, a wraz z nim rusza konkurs fotograficzny, w którym możecie zgarnąć voucher na zamówienie z portalu Glodny.pl.

Od dzisiaj aż do końca maja możecie odwiedzać 24 łódzkie restauracje, które przygotowały swoje popisowe burgery z okazji Łódzkiego Festiwalu Burgerów, który organizujemy wspólnie z portale Glodny.pl oraz Łódzkim Centrum Wydarzeń. We wszystkich lokalach czekają na was pyszne bułki wypełnione oryginalnymi składnikami inspirowanymi kuchniami świata. Już samo to jest świetnym powodem żeby wziąć udział w naszym wydarzeniu, ale my mamy jeszcze jeden.

Glodny.pl – jedzenie w 45 minut i bezpłatna dostawa

W ramach Festiwalu odbędzie się konkurs na najlepsze zdjęcie festiwalowego burgera. Aby wziąć w nim udział wystarczy wybrać się do jednego z lokali biorących udział w wydarzeniu, zamówić burgera i zrobić mu piękne, oryginalne zdjęcie. Swoje prace możecie publikować na facebookowej stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2104565506455470/. Macie na to czas do 31 maja 2018 r. Po tym dniu wybierzemy najciekawszą naszym zdaniem pracę i nagrodzimy ją voucherem o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Glodny.pl! Zwycięzcę poznamy już 4 czerwca.

Glodny.pl – zamawiaj jedzenie z dostawą w 45 minut

Co możecie zrobić z takim voucherem? Możecie odwiedzić z nim stronę www.glodny.pl, podać swój adres, wybrać ulubioną restaurację i zamówić z niej mnóstwo pysznego jedzenia. Serwis Glodny.pl umożliwia zamawianie jedzenia przez internet i dostarcza je pod wskazany adres już w 45 minut! Wszystko dzięki własnej flocie kurierów odbierających zamówienie z restauracji i dowożących je pod wskazany adres. Obecnie trwa wakacyjna promocja, w ramach której dostawy na terenie Łodzi dla zamówień powyżej 40 zł są bezpłatne.

ZWYCIĘZCA:

Dziękujemy za wszystkie zdjęcia zgłoszone do konkursu. Jak zwykle niełatwo było wybrać zwyciężce, ale głosami jury, nagroda w postaci vouchera o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Glodny.pl trafia do Pauliny Konopki za poniższe zdjęcie z wiele mówiącym opisem: „Eh, ile jeszcze tych zdjęć, chcę już zjeść”. Spodobało nam się podejście do tematu fotografii kulinarnej i dobrze znamy ból odczuwany przez bohatera zdjęcia 🙂 Do Pauliny wkrótce trafi voucher, a dla pozostałych uczestników będziemy mieć upominki od Glodny.pl.

Konkurs fotograficzny

REGULAMIN KONKURSU

Konkurs jest organizowany jest przez IDB Consulting z siedzibą w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 43/20. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

Aby wziąć udział w konkursie należy umieścić na stronie wydarzenia Łódzki Festiwal Burgerów 2018 na Facebooku (https://www.facebook.com/events/2104565506455470/) zdjęcie zrobione w jednej z restauracji biorących udział w Festiwalu. Lista restauracji dostępna jest tutaj: http://bit.ly/ŁódzkiFestiwalBurgerów2018. Zdjęcie musi przedstawiać burgera przygotowanego przez daną restaurację specjalnie na Łódzki Festiwal Burgerów. Prace do konkursu można zgłaszać od 24 do 31 maja 2018 roku do godziny 23:59. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dowolną ilość zdjęć.

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do usuwania zdjęć niezgodne z niniejszym regulaminem, tematem konkursu lub zawierających treści obraźliwe, niestosowne lub niezgodne z prawem. Przesyłając swoje zgłoszenie uczestnik oświadcza, że zgłoszone zdjęcie jest jego własnością i zostało wykonane przez niego samego oraz, że przysługują mu prawa autorskie i prawa pokrewne do zgłoszonego zdjęcia, a także, że nie jest ono w żaden sposób obciążone prawami osób trzecich. Uczestnik oświadcza też, że przysługuje mu prawo do zgłoszenia pracy do konkursu. Prace nie mogą zawierać wizerunków osób trzecich, które nie wyraziły zgody na ich publikację.

Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu i wyrażenie zgody na nieodpłatną publikację zgłoszonego zdjęcia na stronie www.jemywlodzi.pl oraz na profilach portalu w serwisie Facebook oraz w materiałach służących propagowaniu konkursu oraz stanowiących relację z jego przebiegu. Przystąpienie do konkursu oznacza również zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika przez IDB Consulting w zakresie związanym z przeprowadzeniem konkursu. Każdy uczestnik konkursu ma prawo wycofać się z niego nie później niż do 31 maja 2018 roku do godziny 23:59. Wycofać swoje zgłoszenie i usunąć zdjęcie z konkursowej galerii można osobiście, usuwając post dodany na stronie wydarzenia Łódzki Festiwal Burgerów lub wysyłając maila ze stosowną prośbą na adres kontakt@jemywlodzi.pl.

Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu i przyznaniem nagród czuwają Moderatorzy powołani przez Organizatora. Moderatorzy dokonają także wyboru zwycięzców. Wyniki ogłoszone zostaną nie później niż 4 czerwca 2018 roku na stronie www.jemywlodzi.pl oraz na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2104565506455470/. Moderatorzy wyłonią jednego zwycięzcę, którego zdjęcie – autora najładniejszego, najciekawszego i najbardziej oryginalnego zdjęcia festiwalowego burgera (w ocenie Moderatorów). Nagrodą w konkursie jest voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na zamówienie w serwisie Glodny.pl.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...