Byk Burger

Zapraszamy was na kolejne otwarcie, tym razem do Byk Burger Grill&Restaurante (ul. A. Struga 7). Oczywiście będą tytułowe hamburgery, ale też i dużo innych pyszności.

Ściany z cegły, a na nich charakterystyczne obrazy z bykami w roli głównej. Wnętrze Byk Burgera urządzone jest w fajnym, niezobowiązującym klimacie. Poza stolikami na głównej sali można skryć się w kameralnym vip roomie lub wypić drinka przy barze. Wystrój jest ważny, ale oczywiście istotniejsza jest karta. Byk Burger staruje już o godz. 7.00. Śniadaniowe zestawy inspirowane są kultowymi miastami – pod hasłem Londyn kryje się klasyczny english breakfast, Barcelona to ciepłe bagietki z dodatkami, jest i Łódź, czyli jajecznica na maśle z boczkiem. Pieczywo do wszystkich dań będzie wypiekane na miejscu (ale jedynie na potrzeby restauracji).

Byk Burger

Od samego rana będzie też dostępne główne menu lokalu. Rządzą w nim oczywiście burgery. Znakiem firmowym jest 200 g kotlet z mielonej na miejscu wołowiny, ale karta to także 8 innych rodzajów, między innymi wersja z boczkiem i jajkiem, gorgonzolą czy wegetariański burger z ciecierzycy. Restauracja pomyślała o fajnym rozwiązaniu dającym szansę spróbowania kilku dań – w burgerowym secie dostaniemy 3 małe bułki, każdą z innym rodzajem kotleta. Kolejna mocna propozycja to steki – Byk Burger obiecuje najlepsze ceny w Łodzi na wołowinę Angus. Poza wysokiej klasy mięsami ciekawie zapowiadają się produkowane na miejscu kiełbaski chorizo podawane we francuskiej bułce, churrasco i grillowane mięsa.

Byk Burger

Na koniec zostawiliśmy niespodziankę. W dniu otwarcia będziecie mogli spróbować dań z oferty Byk Burgera na specjalnie przygotowanej degustacji (odpłatne są napoje i alkohole). Pierwszych gości restauracja przywita jutro o godz. 18.00. Kiedy pożegna, zależy już tylko od odwiedzających.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...