fbpx

Bystro

Funkcjonujący od marca lokal pod koniec roku przeszedł wizerunkową i kulinarną metamorfozę. Odpowiada za nią nie kto inny, jak ekipa znana z Bawełny i Szpulki.

Bystro funkcjonuje w budynku Zenitu przy ul. Sienkiewicza 82/84 (wejście przez bramę budynku). To niewielki, kameralny i fajnie urządzony lokal, którego oferta skupia się głównie na lunchach. Jest otwarty w tygodniu między 9.00 a 18.00, wieczorami i w weekendy można wynająć całą przestrzeń na szkolenie czy zamkniętą imprezę okolicznościową. Tematyczne spotkania organizują też właściciele Bystro (na przykład drugie życie książki, które łączy w sobie degustację jedzenia, napojów i wymianę książek).

Bystro

Ci, którzy w swoich biurowcach stołują się w anonimowych barach bez charakteru, mogą pozazdrościć pracownikom Zenitu. W urządzonym ze smakiem wnętrzu wykorzystano elementy z cegły, ciekawie zaaranżowano bar, znalazło się tu nawet miejsce dla mini wystawy obrazów. Przy stołach stanęły charakterystyczne krzesła autorstwa Tomka Rygalika, elementem aranżacji jest również regał z winami, które można kupić na miejscu.

BystroTak, w Bystro dostępne są alkohole. Poza wspomnianymi winami, są również piwa, prosecco z nalewaka i napoje wysokoprocentowe. Do tego obowiązkowa kawa, świeżo wyciskane soki, fritz-kola czy John Lemon. Od rana ofertę kulinarną otwierają kanapki i desery, między 12.00-16.00 serwowane są lunche. Zupę można tu zjeść za 5 zł, danie główne za 16 zł (zestaw kosztuje 19 zł) – menu planowane jest z tygodniowym wyprzedzeniem i zmienia się każdego dnia. Ważnym punktem codziennego menu są desery: domowe ciasta i tarty dostarczane przez dział cukierniczy Bawełny, który na specjalne zamówienie przygotuje wam nawet urodzinowy tort na wynos.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...