Day Ok

Zdrowe posiłki z dokładnie wyliczonymi kaloriami w restauracji? Tak właśnie będzie w Day Ok – lokalu, który lada moment otworzy się przy Fit Fabric.

Jak możecie się domyślać, fani golonki z piwem w Day Ok nie mają czego szukać. Jeśli za to dbacie, aby wasza dieta była zdrowa i dobrze zbilansowana powinniście zanotować ten adres. Otwarcie lokalu pod koniec listopada, adres: Kilińskiego 122/128 (w dawnej Almie przy Al. Piłsudskiego).

Jeżeli ćwiczycie w filii Fit Fabric położonej w centrum Łodzi, lada moment tuż po treningu będziecie mogli po sąsiedzku wskoczyć na witaminowy koktajl czy zieloną sałatkę. Ci co trenują, dbają o zdrowie i potrzebują odpowiednich posiłków: jedni o obniżonej kaloryczności, inni wręcz przeciwnie – muszą uzupełnić energię straconą podczas intensywnego wysiłku. Day Ok będzie miał dania dla jednych i drugich. Świeże produkty, ciekawe przepisy, a do tego dokładny opis wszystkich pozycji z menu, dzięki któremu można kontrolować skład dań i liczbę kalorii. 

Day Ok

Za część kulinarną odpowiada tu Eat Fit – mają doświadczenie z przygotowywaniem dań dla diety pudełkowej, wiedzą, które dania cieszą się największą popularnością wśród zamawiających, a do tego mają wprawę w liczeniu kalorii. A co potrzebne jest sportowcom? Posiłki, które dostoswane są do rodzaju i  intensywności treningu. W Day Ok można również ułożyć indywidualną dietę, w przygotowaniu której pomagają trenerzy z Fit Fabric. Co najważniejsze, tak skomponowane danie będzie można zjeść od razu po wyjściu z fitness klubu.

Zjeść na miejscu lub zabrać do domu – dla ekipy z „pudełkowym” doświadczeniem to żaden problem. Co więcej, po porannej wizycie można nawet spakować posiłki na cały dzień. W menu będzie na pewno dużo sałatek, kasz i ryb, ale znajdzie się też coś na słodko, na przykład buraczane brownie czy pudding jaglany. Do tego szeroki wybór warzywnych i owocowych koktajli. Od porannego otwarcia przez cały dzień będą również  dostępne śniadania. Co w karcie? Dowiecie się już wkrótce – otwarcie odbędzie się w przeciągu najbliższych dwóch tygodni. My również się wybieramy.       

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...