Degustacja Win w CiemnościPamiętacie kolację w ciemnościach? Teraz w tej samej formule będziecie mogli skosztować jakościowych win, a u nas tylko dziś możecie wygrać dwuosobowe zaproszenie na premierę tego wydarzenia.

Już za dwa dni, czyli 4 września w restauracji Farina Bianco odbędzie się premierowa Degustacja Win w Ciemności. To jedyne miejsce w Łodzi, gdzie możecie wziąć udział w takim wydarzeniu (nasze miasto jest trzecie po Warszawie i Krakowie, które je organizuje). Ja byłam na Kolacji w Ciemnościach i gwarantuję, że impreza i odczucia są spektakularne i nieporównywalne z niczym innym. Gdy wokół otacza was CAŁKOWITA ciemność pozostałe zmysły zaczynają zupełnie inaczej pracować. Jeszcze raz podkreślę słowo całkowita – wyobraźcie sobie, że wokół nic kompletnie nie widzicie, a po 2 godzinach potrafi was oślepić mały promień świecy. Tak też będzie w najbliższą środę.

Degustacja Win w Ciemności

Tym razem motywem przewodnim będzie wino, ale nie zabraknie także jedzenia – każdemu z pięciu trunków będą towarzyszyły odpowiednio dobrane przystawki (całe spotkanie będzie trwało 1,5 godziny). Przewodnikami w świecie ciemności będą specjalnie przeszkolone osoby wyposażone w noktowizory. Opiekują się wami, są waszymi przewodnikami i przez cały czas możecie liczyć na ich pomoc. Wina, jedzenie, zagadki, rozpoznawanie smaków i aromatów – więcej na temat imprezy możecie przeczytać tutaj, a także kupić bilety w cenie 119,99 zł od osoby. To świetny pomysł na niespodziankę lub prezent dla bliskiej osoby.

Ponieważ my intensywnie szykujemy się do swojego festiwalu, odstąpimy Wam (choć przyznam, że niechętnie;)) dwuosobowe zaproszenie na degustację. Kto chętny? Trzeba się pospieszyć, bo ekspresowy konkurs trwa tylko do jutra do godziny 17.00.

Wygra ten, kto prześlę nam najfajniejszą wakacyjną przygodę, najlepiej z winem z tle.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem kontakt@jemywlodzi.pl. Powodzenia!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...