Wygraj zaproszenia do FoodmarketuRazem z Jemy w Łodzi wygraj zaproszenia na otwarcie Foodmarketu!

W najbliższą sobotę, 28 kwietnia, przy ulicy Wróblewskiego 16, o godzinie 12.00 otwarty zostanie Foodmarket (www.foodmarket.pl) – największa w Łodzi restauracja bufetowa.

Na 1000 m² powierzchni lokalu znajdziecie mierzący 32 metry długości samoobsługowy bufet, przy którym wystawione są i przygotowywane potrawy, przestronną salę konsumpcyjną oraz family court.

W Foodmarkecie serwowane będą dania czterech kuchni: polskiej, hinduskiej, tajskiej i włoskiej. Wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach – trzydaniowy zestaw obiadowy można będzie kupić już za niewiele ponad 10 zł. Z pewnością warto odwiedzić to miejsce, bo imponująco wygląda już sam lokal, a przygotowane przez szefa kuchni i doradcę kulinarnego Marcina Stańczyka menu zapowiada się bardzo interesująco.

KONKURS

Mamy dla was 4 vouchery do zrealizowania w lokalu w dniu otwarcia. Będziecie mogli dzięki nim nieodpłatnie spróbować dań z oferty Foodmarketu.
Aby je wygrać wystarczy wysłać do nas na adres kontakt@jemywlodzi.pl maila z krótką odpowiedzią na pytanie:

Kuchnię jakiego kraju lubisz najbardziej i dlaczego?

Na wasze maile czekamy do piątku 27 kwietnia, do godziny 18.00. Nagrodzimy cztery najciekawsze wypowiedzi, a zwycięzców o wygranej powiadomimy drogą mailową. Nie zapomnijcie podać w mailu swojego imienia i nazwiska.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...