fbpx

Dzieje się w styczniu fot. Joanna Sikorka

Warsztaty pieczenia chleba i fotografii kulinarnej to pierwsze kulinarne wydarzenia, na jakie zapraszamy was w nowym roku.

Podstawy pieczenia chleba z Kurą Modową

Warsztaty wypieku chleba fot. Kura Modowa

W najbliższą sobotę, 11 stycznia, odbędą się kolejne warsztaty wypieku chleba na zakwasie organizowane przez Kurę Modową. Cykl spotkań poświęconych pieczeniu domowego chleba na zakwasie ruszył w zeszłym roku i cieszy się niesłabnącą popularnością – na kolejnych edycjach pojawia się coraz więcej gości. W sobotę Kura Modowa zaprasza do restauracji W te pędy.

Na warsztatach nie tylko poznacie sekrety wypieku chleba domowego z mąki orkiszowej i żytniej, ale dowiecie się także więcej o różnicach między produkcją własną a tą przemysłową, poznacie smaczne i zdrowe dodatki do wypieków oraz dostaniecie ośmioletni, mocno pracujący zakwas od Natalii Lesiak ze sklepu Słoneczko (zabierzcie ze sobą słoiczki) oraz podstawowy przepis na chleb. Udział w warsztatach jest bezpłatny, do specjalnej skarbonki można za to dokonać dobrowolnej wpłaty na składniki.

Jeśli chcecie wziąć udział w spotkaniu, przesyłajcie zgłoszenia na adres klub@kuramodowa.pl lub smsy na numer 697 311 647.

Warsztaty fotografii kulinarnej w Drukarni

Warsztaty fotografii kulinarnej fot. Via Art

Warsztaty fotografii kulinarnej organizowane w Drukarni przez fundację Via Art, na stałe wpisują się w krajobraz kulinarnych wydarzeń w naszym mieście. Kolejna edycja zaplanowana jest na czwartek 23 stycznia. Uczestnicy pod okiem Dominiki Bieniek-Gieszewskiej przez trzy godziny poznawać będą tajniki robienia pięknych zdjęć jedzenia. Na tapetę pójdą specjały z menu Drukarni.

Warsztaty przewidziane są zarówno dla amatorów, jak i osób robiących zdjęcia profesjonalnie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Aby znaleźć się w gronie uczestników należy przesłać na adres fundacja@viaart.pl maila ze swoim zgłoszeniem i przekonać organizatorów, że to właśnie dla was powinni zarezerwować jedno z ograniczonej liczby miejsc. Dodatkowo należy polubić stronę fundacji Via Art na Facebooku i udostępnić post z informacją o warsztatach.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...