Ekskluzywny Kurs Wiedzy o Winie

Jeśli chcecie zgłębić swoją wiedzę na temat wina, nie przegapcie kursu organizowanego w najbliższą sobotę w restauracji Kolory Wina w NoBo Hotel Łódź.

Ekskluzywny Kurs Wiedzy o Winie to doskonała okazja dla początkujących miłośników wina, aby zdobyć wiedzę na temat stylów i rodzajów wina, charakteru trunków pochodzących z różnych regionów świata oraz procesu ich produkcji. Podczas spotkania w restauracji Kolory Wina dowiecie się także jak czytać etykiety butelek, jak dobierać wina do potraw oraz jak prawidłowo je serwować. Uczestnicy poznają podstawy profesjonalnego testowania i oceny win, a nauczą się tego podczas degustacji 14 luksusowych win białych, czerwonych, wzmacnianych i musujących. Może się zakręcić w głowie.

Ekskluzywny Kurs Wiedzy o Winie

Kurs  poprowadzi jedyny w Polsce certyfikowany Master Sommelier – Przemysław Kowalski, który jest członkiem American Sommelier Association z wieloletnim doświadczeniem w pracy w najlepszych restauracjach. Każdy z uczestników otrzyma Certyfikat Uczestnictwa w Kursie sygnowany logo „Akademii Wina”. Koszt udziału wynosi 250 zł od osoby, a ilość miejsc jest ograniczona.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...