fbpx

Ekskluzywny Kurs Wiedzy o Winie

Jeśli chcecie zgłębić swoją wiedzę na temat wina, nie przegapcie kursu organizowanego w najbliższą sobotę w restauracji Kolory Wina w NoBo Hotel Łódź.

Ekskluzywny Kurs Wiedzy o Winie to doskonała okazja dla początkujących miłośników wina, aby zdobyć wiedzę na temat stylów i rodzajów wina, charakteru trunków pochodzących z różnych regionów świata oraz procesu ich produkcji. Podczas spotkania w restauracji Kolory Wina dowiecie się także jak czytać etykiety butelek, jak dobierać wina do potraw oraz jak prawidłowo je serwować. Uczestnicy poznają podstawy profesjonalnego testowania i oceny win, a nauczą się tego podczas degustacji 14 luksusowych win białych, czerwonych, wzmacnianych i musujących. Może się zakręcić w głowie.

Ekskluzywny Kurs Wiedzy o Winie

Kurs  poprowadzi jedyny w Polsce certyfikowany Master Sommelier – Przemysław Kowalski, który jest członkiem American Sommelier Association z wieloletnim doświadczeniem w pracy w najlepszych restauracjach. Każdy z uczestników otrzyma Certyfikat Uczestnictwa w Kursie sygnowany logo „Akademii Wina”. Koszt udziału wynosi 250 zł od osoby, a ilość miejsc jest ograniczona.

Podobne posty

Oto 13 restauracji, w których poczujecie jesienny klimat. Aromatyczne, rozgrzewające i otulające ...
Nadziane do granic możliwości croissanty, ociekające serem smash burgery i chrupiąca włoska pizza w ...
Kto ma ochotę na gyros i zapiekaną fetę? Nareszcie pojawiły się w karcie Santorini. Idzie nowe – ...