fbpx

Vinda

Warto w poniedziałek wybrać się do miasta – rabaty czekają. Poza tym wiemy już, kiedy TiTi organizuje kolejną kolację w ciemnościach, a Baba Jagata warsztaty kulinarne.

Początek tygodnia

W każdy poniedziałek Piknik zaprasza na Festiwal Pizzy.  Za każdą zapłacicie jedynie 50 proc. podstawowej ceny. Jeżeli od pizzy wolicie naleśniki należy zmienić kierunek i udać się na ul. Zgierską 69 – dziś w Vindzie możecie liczyć na 30 proc. naleśnikowego rabatu. Trzecie miejsce to Manufaktura i American Bull. Tu zapłacicie o 20 proc. mniej za wszystko, pod warunkiem, ze wpadniecie w grupie 4-8 osób.

Piknik

Lato w Marcello

Po sąsiedzku w Manufakturze można wpaść na dostępne od dziś menu letnie w restauracji Marcello. W promocji tatar z pomidora (22 zł), sałata ze świeżym szpinakiem, figami i gorgonzolą (34 zł) i chłodnik z melona z dodatkiem świeżego imbiru (22zł). Na większy głód kucharze przygotowali domowe tagliatelle z tuńczykiem i suszonymi pomidorami (34 zł) oraz owoce morza w sosie ze świeżych pomidorów podane focaccią (42 zł), a na deser – truskawki z rabarbarem zapiekane pod kruszonką (12 zł).

W ciemnościach

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Kolacji w Ciemnościach organizowanej przez restaurację TiTi. Najbliższy termin niezwykłej degustacji to sobota 22 czerwca, godzina 21.00. Za zestaw składający się z przystawki, dania głównego i deseru zapłacicie 60 zł. W menu między innymi jaja przepiórcze w mięsnej panierce, faworki z kurczaka z boczkiem i powidłami śliwkowymi czy też pieczeń grzybowo-orzechowa z frytkami z polenty – brzmi bardzo kusząco.

Latająca kuchni Baby Jagaty

Warsztaty kulinarne

W najbliższą niedzielę (23 czerwca) Latająca kuchnia Baby Jagaty organizuje warsztaty z letniej kuchni roślinnej. Od 11.00 do 16.00 przy ul. Miedzienej 14 uczestnicy przyrządzać będą soki, koktajle, sałatki, lekkie potrawy letnie z warzyw i owoców, warzywne kotleciki oraz zdrowe słodkości. Każdy uczestnik dostanie też w prezencie słoiczek owocowych przetworów od Baby Jagaty. Uwaga – zostały ostatnie wolne miejsca!

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...