Fabryka babeczek - nowy lokal przy Narutowicza

Przy Narutowicza 45, w słynnej kamienicy pod Atlasami ruszy wkrótce Fabryka babeczek – nowe miejsce serwujące modne w ostatnim czasie słodkie wypieki.

Moda na słodkie i kolorowe cupcakes i muffiny dotarła do Łodzi kilka miesięcy temu, kiedy w centrum miasta ruszyły Babkarnia i Pani Cupcake. Wkrótce słodkości o anglosaskim rodowodzie pojawią się także przy Narutowicza, gdzie w miejscu nieistniejącego już Cafe pod Atlasami powstaje właśnie Fabryka babeczek. W jej ofercie znajdą się również cake pops, czyli ciasteczkowe lizaki w kolorowych posypkach i lukrach.

Fabryka babeczek - nowy lokal przy Narutowicza

Na babeczki wpaść będzie można do lokalu, ale też zamawiać na imprezy okolicznościowe czy firmowe eventy. Sprzyja temu moda na kolorowe słodkości, które z łatwością można spersonalizować i dostosować ich smak oraz wygląd do charakteru imprezy. Jako wielkie miłośniczki słodkości z pewnością sprawdzimy nową miejscówkę, co i wam polecamy. Informacje na temat prac związanych z otwarciem znajdziecie na stronie Fabryki babeczek na Facebooku.

Fabryka babeczek
ul. Narutowicza 45, Łódź
www.fabrykababeczek.pl

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...