fbpx

Fabryka babeczek - nowy lokal przy Narutowicza

Przy Narutowicza 45, w słynnej kamienicy pod Atlasami ruszy wkrótce Fabryka babeczek – nowe miejsce serwujące modne w ostatnim czasie słodkie wypieki.

Moda na słodkie i kolorowe cupcakes i muffiny dotarła do Łodzi kilka miesięcy temu, kiedy w centrum miasta ruszyły Babkarnia i Pani Cupcake. Wkrótce słodkości o anglosaskim rodowodzie pojawią się także przy Narutowicza, gdzie w miejscu nieistniejącego już Cafe pod Atlasami powstaje właśnie Fabryka babeczek. W jej ofercie znajdą się również cake pops, czyli ciasteczkowe lizaki w kolorowych posypkach i lukrach.

Fabryka babeczek - nowy lokal przy Narutowicza

Na babeczki wpaść będzie można do lokalu, ale też zamawiać na imprezy okolicznościowe czy firmowe eventy. Sprzyja temu moda na kolorowe słodkości, które z łatwością można spersonalizować i dostosować ich smak oraz wygląd do charakteru imprezy. Jako wielkie miłośniczki słodkości z pewnością sprawdzimy nową miejscówkę, co i wam polecamy. Informacje na temat prac związanych z otwarciem znajdziecie na stronie Fabryki babeczek na Facebooku.

Fabryka babeczek
ul. Narutowicza 45, Łódź
www.fabrykababeczek.pl

Podobne posty

Goście nie mieszczą się w domu, a w restauracji brakuje terminów? Teraz masz Salonty, czyli ...
Potrawy wigilijne, zestawy świąteczne, zupy, przetwory i smakowite dodatki. Z takim ekwipunkiem od ...
Czy w Galerii Łódzkiej da się zjeść dobrą pizzę? Teraz już tak! The Chef właśnie otworzył tam swój ...