Familijny obiad

W tygodniu restauracje przygotowują specjalne menu na lunch, w niedzielę – na rodzinny obiad.

Amarant

W niedzielę restauracja zaprasza na obiad rodziny lub grupy znajomych, dla których przygotowała specjalną ofertę cenową. Obejmuje ona zupy w cenie 8-10 zł (rosół, flaki, barszczyk), drugie dania za 13-18 zł (kluski na parze w wersji słodkiej lub ostrej, schab, pierś z kurczaka czy golonka) i desery za 8 zł (ciasto dnia, naleśniki, placuszki z jabłkami). Zestaw dla dzieci obejmujący zupę, drugie dania i deser kosztuje w niedzielę 15 zł.

Dzika Kaczka

W soboty i niedziele między godz. 13.00 a 17.00 restauracja zaprasza na Weekendowe Ucztowanie. Dania kuchni polskiej i międzynarodowej są przygotowane w formie szwedzkiego stołu. Obiad wraz z napojami kosztuje 38 zł. Rodzice nie zapłacą nic za posiłek dla dzieci do 7 roku życia, zaś za ucztowanie nieco starszych pociech (7-12 lat) jedynie 20 zł.

Kolory Wina

W niedzielę w restauracji za rodzinny obiad zapłacimy 45 zł od osoby. Cena obejmuje przystawkę niespodziankę, danie główne, zupę i deser. Co tydzień skosztować tu można innego zestawu dań kuchni międzynarodowej, z silnym akcentem na prawdziwie domową kuchnię polską.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...