Festiwal Kawy

Jeszcze do niedzieli (w godz. 12.00-15.00) możecie skorzystać z konkursowej oferty łódzkich kawiarni, a również wybrać się Na festiwal do Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego MTŁ.

Festiwal Kawy, Herbaty i Czekolady jest częścią trwających obecnie targów Natura Food 2013. Kto dziś odwiedził CKW MTŁ miał okazję przyjrzeć się zmaganiom profesjonalistów w Ogólnopolskich Zawodach Baristów. Niestety nikomu z łodzian nie udało się zająć miejsca na podium – trzy pierwsze pozycje zajęli zawodnicy z Poznania.

Jeszcze więcej atrakcji czeka nam tych, którzy wybiorą się na targi w sobotę lub niedzielę. W sobotę przez cały dzień trwać będzie II Ogólnopolski Puchar Polski Latte Art, w salach A i B odbędą się zaś szkolenia z zakresu herbaty, produkcji czekolady i latte art. Na zakończenie, o 17.00, poznamy zwycięzców tegorocznego  konkursu na najlepszą kawiarnię, espresso i cappuccino. Bardzo jesteśmy ciekawi wyników waszego głosowania.

W niedziele znów pojedynek kawowy, jednak tym razem do walki staną amatorzy w ramach I Mistrzostw Polski Home Barista (ośmiu śmiałków konkurować będzie na scenie w godz. 10.00-15.00). Jeśli ktoś nie zdąży na sobotnie szkolenia, więcej o herbacie, kawie i latte art dowie się także ostatniego dnia Festiwalu.

Normalny jednodniowy bilet na targi kosztuje 12 zł (8 zł bilet on-line).

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...