fbpx

podwórko Secesja '89

Po raz kolejny lokale z podwórka przy ul. Piotrkowskiej 89 zapraszają na wyjątkowy weekend. Muzyka na żywo, pokazy kulinarne i dania w promocyjnej cenie to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

Impreza rozpocznie się w najbliższy piątek o godz. 18.00 miksowaną muzyką na żywo. Od tego momentu, aż do niedzieli cieszyć będziemy się festiwalowymi daniami w promocyjnych cenach. Za 10 zł w House of Sushi zjemy maki z łososiowym tatarem lub kurczaka Yakitori z duszonym porem i ryżem, w Jak pragnę wina przygotowano natomiast  carpaccio wieprzowe z karmelizowanym orzechem laskowym lub troć na sałatce z pęczaku i szczawiu. Kawalerka i Blikle postawią na słodycze, czyli zestaw kawy z ciastkiem w cenie 8 zł.

House of Sushi

Sobota będzie stała pod znakiem pokazów kulinarnych. Oto atrakcje, jakich możemy się spodziewać:

13:00 pokaz robienia sushi (House of Sushi)
14:00 pokaz dekoracji muffinek artystycznych (Pani Cupcake)
15:00 pokaz kuchni nowoczesnej (Jak Pragę Wina)
16:00 pokaz kuchni tajskiej (Kuchnie Świata)
17:00 degustacja komentowana wina
18.00 – muzyka na żywo

Po piątkowej „Secesji Party” i sobotniej „Secesji Smaków” przyjdzie czas na rodzinną niedzielę. Od 13.00 dziećmi zajmą się bajkowi animatorzy, będzie uwielbiane przez maluchy malowanie buziek, a także warsztaty origami i występ teatru ulicznego.

Malowanie buziek

Do festiwalu dołączyli także niegastronomiczni lokatorzy podwórka Secesja 89, którzy przygotowali rabaty na swoje produkty i usługi: 15% od Gloomy Sunday, 10% na kosmetyki Thalgo w salonie urody Coen oraz specjalne ceny na wybrane zabiegi pielęgnacyjne.

Podobne posty

Oto 13 restauracji, w których poczujecie jesienny klimat. Aromatyczne, rozgrzewające i otulające ...
Nadziane do granic możliwości croissanty, ociekające serem smash burgery i chrupiąca włoska pizza w ...
Kto ma ochotę na gyros i zapiekaną fetę? Nareszcie pojawiły się w karcie Santorini. Idzie nowe – ...