Festiwal Win Letnich w Klubie Wino

W najbliższą niedzielę w Klubie Wino odbędzie się druga edycja Festiwalu Win Letnich – imprezy promującej najlepsze trunki na letnie upały.

Festiwal Win Letnich to druga obok Festiwalu Win Polskich, cykliczna impreza organizowana przez łódzki wine bar Klub Wino. W zeszłym roku wydarzenie przyciągnęło tłumy miłośników gronowych trunków. Wszyscy mieli okazję spróbować wybranych specjalnie na lato propozycji przygotowanych przez kilku krajowych importerów.

Festiwal win polskich w Klubie Wino fot. Filip Kaczanowski

Tegoroczna edycja Festiwalu Win Letnich odbędzie się w niedzielę, 31 lipca na terenie podwórka Piotrkowska 217. W ogródku Klubu Wino swoją ofertę zaprezentuje kilku polskich importerów win z całego świata. Każdy z nich przygotuje propozycje idealne do popijania w letnie upały na świeżym powietrzu: lekkie, orzeźwiające, musujące, spokojne, białe, różowe, ale też czerwone.

Formuła imprezy jest prosta. W godzinach 14.00 – 17.00 odbędzie się otwarta degustacja win przygotowanych przez wystawców. Co zrobić żeby ich spróbować? Wystarczy zapłacić 15 zł, odebrać swój kieliszek (kaucja 5 zł) i krążyć do woli pomiędzy stoiskami, rozmawiać z wystawcami i cieszyć winem na świeżym powietrzu. Pamiętajcie, że o ilości wina do degustacji decydują sami wystawcy i mogą się one skończyć wcześniej.

Festiwal win polskich w Klubie Wino fot. Filip Kaczanowski

Wszystkie prezentowane trunki będą też tego dnia dostępne w Klubie Wino na butelki w promocyjnych cenach. Oprócz wina będzie na was czekało także jedzenie – kuchnia wine baru pracowała będzie w niedzielę jak zawsze, a szef kuchni czekał będzie ze swoimi specjałami.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...