Transmisja finału Ligi Mistrzów w restauracjach

Sprawdźcie, w których łódzkich lokalach obejrzycie dzisiejszy finałowy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Borussią Dortmund i Bayernem Monachium oraz jakie dodatkowe atrakcje czekają na was z tej okazji.

Pub Biblioteka

Pub Biblioteka fot. facebook.com/pubbiblioteka

W Bibliotece finałowy mecz Ligi Mistrzów oglądać można będzie na aż trzech telewizorach i na telebimie, na którym wyświetlany będzie on z rzutnika. Do tego jak zawsze w tym lokalu – świetna atmosfera i alkohol w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Pub Fermentacja

fot. https://www.facebook.com/pages/Pub-Fermentacja/196114360488730

Wieczór sportowych emocji rozpocznie się w Fermentacji już o godzinie 19.00. Wtedy wystartuje też Dzień Bawarski, w ramach którego wszystkie niemieckie piwa zamówicie o 20% taniej. Do piwa możecie zamówić golonkę, żeberka albo grillowaną kiełbaskę, bo w Fermentacja szczyci się swoją ofertą kulinarną.

Pizzeria Per Tutti

Pizza

Transmisję meczu obejrzeć możecie też w pizzerii Per Tutti na Retkini. W trakcie trwania spotkania na wszystkie dania z menu obowiązuje rabat w wysokości 20%. Możecie zatem w promocyjnej cenie zajadać sportowe emocje.

Piwoteka Narodowa

Piwoteka Narodowa fot. https://www.facebook.com/PiwotekaNarodowa

Dzisiejszy mecz wyświetlony zostanie również na wielkim ekranie Piwoteki Narodowej. Dodatkową atrakcją wieczoru będą lane z nalewaka piwa z Browarów Łódzkich. Jeśli jednak byliście kiedyś na meczu w Piwotece, to wiecie, że nie potrzeba dodatkowych zachęt żeby tu wrócić.

Browar de Brasil

Browar de Brasil

Od godziny 20.00 na fanów sportowych emocji czeka też Browar de Brasil w Manufakturze. Oprócz standardowej oferty piwa i dań kuchni brazylijskiej sprawdźcie też kartę kolorowych drinków i shotów.

Tapas y Vino

Tapas y Vino

W hiszpańskim zakątku na kulinarnej mapie Łodzi sportowym emocjom towarzyszyć będzie nutka hazadru. Osoby, które przed pierwszym gwizdkiem dobrze wytypują wynik meczu, moga liczyć na duże piwo gratis.

The Dorsz British Fish & Chip

The Dorsz

Finałowy mecz rozegrany zostanie na najsłynniejszym brytyjskim stadionie Wembley, więc idealnym miejscem żeby go obejrzeć jest restauracja serwująca najsłynniejsze brytyjskie danie – rybę z frytkami. The Dorsz British Fish & Chip zaprasza na wspólne oglądanie meczu na wielkim ekranie.

Buddha Pub & Restauracja Gronowalski

Buddha Pub & Restauracja Gronowalski

Oglądanie meczu w restauracji przy Tymienieckiego jest świetnym pretekstem, aby spróbować potraw z wprowadzonego tu niedawno, nowego menu. Propozycje szefa kuchni wyglądają równie apetycznie, co serwowane tu kolorowe drinki.

I inni…

Transmisję meczu obejrzycie też w Łodziance przy Piotrkowskiej 41, Bistro przy Piotrkowskiej 71, pizzerii Bosca przy Tamka 3, Českým filmie przy Tymienieckiego 25a i w Szczypcie Smaku w Aleksandrowie Łódzkim przy Placu Kościuszki 20.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...