Ganesh

Ganesh w Manufakturze obchodzi właśnie pierwsze urodziny. Rocznicę uświetnią promocje, prezenty dla gości i pokazy indyjskiego tańca.

Ganesh odkrywa przed nami tajniki indyjskiej kuchni już od 2006 roku. Tym razem sieć zaprasza nie do macierzy przy Piotrkowskiej, a do najmłodszego łódzkiego lokalu, który właśnie świętuje swoje urodziny.

Pierwsze atrakcje zaplanowane są już na czwartek – przez cały dzień goście będą mieli okazję skosztować urodzinowego tortu, a po 16.00 panie będą mogły ozdobić ciało wzorami z henny. W piątek po godz. 18:00 restauracja zaprasza na pokazy tańca indyjskiego, zaś po 23.00 rozpocznie się impreza pod hasłem „Ganesh Bar” trwająca jeśli nie do rana, do na pewno do ostatniego gościa.

Na tym nie koniec urodzinowych niespodzianek. Przez cztery dni (od czwartku do niedzieli) w lokalu będzie obowiązywała 30. procentowa zniżka na drinki, do posiłków podawane będą specjalne przystawki, a przy wyjściu każdy z gości otrzyma prezent. Dodatkowo będzie można też wygrać vouchery do zrealizowania podczas kolejnych wizyt.

Gościom restauracji życzymy dobrej zabawy, a restauracji Ganesh kolejnych hucznych rocznic.

Ganesh

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...