fbpx

Ganesh

Ganesh w Manufakturze obchodzi właśnie pierwsze urodziny. Rocznicę uświetnią promocje, prezenty dla gości i pokazy indyjskiego tańca.

Ganesh odkrywa przed nami tajniki indyjskiej kuchni już od 2006 roku. Tym razem sieć zaprasza nie do macierzy przy Piotrkowskiej, a do najmłodszego łódzkiego lokalu, który właśnie świętuje swoje urodziny.

Pierwsze atrakcje zaplanowane są już na czwartek – przez cały dzień goście będą mieli okazję skosztować urodzinowego tortu, a po 16.00 panie będą mogły ozdobić ciało wzorami z henny. W piątek po godz. 18:00 restauracja zaprasza na pokazy tańca indyjskiego, zaś po 23.00 rozpocznie się impreza pod hasłem „Ganesh Bar” trwająca jeśli nie do rana, do na pewno do ostatniego gościa.

Na tym nie koniec urodzinowych niespodzianek. Przez cztery dni (od czwartku do niedzieli) w lokalu będzie obowiązywała 30. procentowa zniżka na drinki, do posiłków podawane będą specjalne przystawki, a przy wyjściu każdy z gości otrzyma prezent. Dodatkowo będzie można też wygrać vouchery do zrealizowania podczas kolejnych wizyt.

Gościom restauracji życzymy dobrej zabawy, a restauracji Ganesh kolejnych hucznych rocznic.

Ganesh

Podobne posty

Goście nie mieszczą się w domu, a w restauracji brakuje terminów? Teraz masz Salonty, czyli ...
Potrawy wigilijne, zestawy świąteczne, zupy, przetwory i smakowite dodatki. Z takim ekwipunkiem od ...
Czy w Galerii Łódzkiej da się zjeść dobrą pizzę? Teraz już tak! The Chef właśnie otworzył tam swój ...