Glodny.pl – jedzenie w 45 minut i bezpłatna dostawa

Choć serwis Glodny.pl działa w naszym mieście dopiero od kilku miesięcy, to możecie już za jego pośrednictwem zamawiać jedzenie z blisko 50 lokali na terenie Łodzi. Zamówienie dotrze do was w 45 minut, a teraz, w ramach wakacyjnej promocji, nie zapłacicie za dostawę ani złotówki.

O tym, że coraz chętniej zamawiamy jedzenie przez internet nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. To proste i wygodne rozwiązanie, które pozwala zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu lokali, wybrać ulubiony i kilkoma kliknięciami zamówić dokładnie to, na co macie ochotę. Tak działa serwis Glodny.pl, który zadebiutował w Łodzi pod koniec zeszłego roku. Jego duża zaletą jest fakt, że możecie za jego pośrednictwem zamawiać jedzenie również restauracji, które dostaw dotychczas nie realizowały. Firma dysponuje własnymi kurierami, którzy odbierają zamówienia z lokali i dowożą je do klienta.

Glodny.pl – zamawiaj jedzenie z dostawą w 45 minut

Pomysł na serwis przybył do Polski ze Szwecji. Glodny.pl zadebiutował w Poznaniu, później pojawił się w Łodzi, a teraz działa także we Wrocławiu i szykuje się do debiutu w Warszawie, Gdańsku i Krakowie. Portal działa w prosty i intuicyjny sposób – wystarczy podać adres dostawy, wybrać restaurację i zamówić jedzenie. Można zrobić to za pośrednictwem strony www.glodny.pl lub poprzez wygodną aplikację na smarfona. Zamówienia opłacane są online, a dostawy realizowane w promieniu 8 kilometrów od centrum miasta, co nierzadko przekracza obszar standardowo obsługiwany przez restauracje.

Glodny.pl – zamawiaj jedzenie z dostawą w 45 minut

Z Glodny.pl współpracuje już blisko 50 łódzkich restauracji, pizzerii, zapiekarni, pierogarni, a nawet pączkarni. W ofercie znajdą coś dla siebie miłośnicy kuchni włoskiej, wegańskiej, sushi, burgerów, kuchni domowej, azjatyckiej, a także kebabów i słodkości. Jest z czego wybierać. Dzięki flocie własnych kurierów dostawy realizowane są już w 45 minut, co jest naprawdę niezłym wynikiem. Teraz dodatkowo są one bezpłatne. W ramach wakacyjnej promocji serwis zrezygnował z pobierania opłaty za dowóz zamówień o wartości powyżej 40 zł.

Glodny.pl – zamawiaj jedzenie z dostawą w 45 minut

Z tej oferty specjalnej, która nie łączy się z innymi promocjami w serwisie, będziecie również mogli skorzystać w trakcie trwania naszego Festiwalu Burgerów, który rozpocznie się 24 maja. Glodny.pl jest partnerem tego wydarzenia, a wezmą w nim udział również lokale, które znajdziecie w serwisie. W ten sposób będziecie mogli spróbować festiwalowych burgerów bez konieczności ruszania się z domu i ponoszenia dodatkowych opłat za dowóz.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...