Glodny.pl – zamawiaj jedzenie z dostawą w 45 minut

Od początku listopada łodzianie mogą korzystać z nowego serwisu online do zamawiania jedzenia z dowozem. Glodny.pl dysponuje własną flotą dostawców, dzięki czemu może współpracować z każdą restauracją i zapewnia dostawy już w ciągu 45 minut od złożenia zamówienia.

 

Na rynku usług zamawiania jedzenia online działa dziś kilku dużych graczy, ale zainteresowanie tego typu usługami stale rośnie. Obiad z ulubionej restauracji dostarczony do domu czy pracy, to rozwiązanie, na które również łodzianie decydują się coraz chętniej. Zwłaszcza, jeśli mogą wybierać nie tylko spośród oferty kilku osiedlowych pizzerii i sushi barów, które specjalizują się w dowozach, ale również restauracji, które dostaw dotychczas nie realizowały. A taką możliwość oferuje właśnie Glodny.pl. Firma dysponuje własnymi kurierami, którzy odbierają zamówienia z lokali i dowożą je do klienta.

Glodny.pl – zamawiaj jedzenie z dostawą w 45 minut

Pomysł na oferowanie tego typu usług zrodził się w Szwecji, gdzie serwis Hungrig.se działa od 2012 roku. Prace nad jego ekspansją do Polski trwały od 2016 roku, a kilka miesięcy temu Glodny.pl zadebiutował w Poznaniu, gdzie szybko zaczął cieszyć się dużą popularnością. Dzisiaj klienci z tego miasta mogą za jego pośrednictwem zamawiać jedzenie z ponad 100 restauracji, a sukces przedsięwzięcia sprawił, że twórcy serwisu zdecydowali się na rozszerzenie działalności o kolejne miasta. Pierwszym z nich jest właśnie Łódź.

Glodny.pl – zamawiaj jedzenie z dostawą w 45 minut

Na razie w naszym mieście możecie wybierać z oferty kilkunastu lokali, ale przedstawiciele Glodny.pl liczą, że wkrótce współpracować z nimi będzie większość topowych, łódzkich restauracji. Jednak już teraz różnorodność oferty jest niezwykle atrakcyjna. Obok pizzy z Solo Pizza czy sushi od Kaminari zamówicie tu handrolle od Sushi w Dłoń, burgery z Bobby Burger, dania kuchni włoskiej z Włoszczyzny, a także jedzenie syczuańskie z Old Chengdu czy bułgarskie z Restauracji Bułgarskiej 69. Swoje dania w dostawie za pośrednictwem Glodny.pl oferuje też restauracja Agrafka, wegetariańska i wegańska Porcja czy indyjski Masala Express.

Glodny.pl – zamawiaj jedzenie z dostawą w 45 minut

Portal działa w prosty sposób – wystarczy podać adres dostawy, wybrać restaurację i zamówić jedzenie. Można zrobić to za pośrednictwem strony www.glodny.pl lub poprzez wygodną aplikację na smarfona. Zamówienia opłacane są online, a dostawy realizowane w promieniu 8 kilometrów od centrum miasta, co nierzadko przekracza obszar standardowo obsługiwany przez restauracje.

Glodny.pl – zamawiaj jedzenie z dostawą w 45 minut

Glodny.pl zapewnia, że jest w stanie zrealizować każdą dostawę już w ciągu 45 minut, co jest niezłym wynikiem, jak zapewne wie każdy, komu zdarzyło się kiedyś czekać półtorej godziny na pizzę, bo dostawca restauracji miał akurat inny kurs. W przypadku serwisu Glodny.pl ten problem odpada – kurierzy nie są na stałe związani z żadnym lokalem, co zapewnia elastyczność dostaw. Koszt usługi zaczyna się od 7,99 zł dla dowozów w promieniu 4 kilometrów od centrum miasta, ale każde kolejne danie dodane do zamówienia obniża tę cenę o 2 zł. Jeśli zatem na wieczór z przyjaciółmi zamówicie cztery burgery, to dostawa nie będzie kosztowała was ani złotówki.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...