El Toro

W najbliższą sobotę hiszpańska restauracja El Toro (ul. Narutowicza 69) inauguruje cykl grillowania w centrum miasta.

Na sobotę zapowiada się piękna pogoda, więc bez wątpienia nie zabraknie chętnych, którzy zechcą spróbować hiszpańskich przysmaków z grilla przygotowywanych w letnim ogródku restauracji El Toro. Jedzenie to zresztą nie jedyna atrakcja wieczoru.

Przebojem kulinarnym będą na pewno samodzielnie przygotowywane, ekologiczne kiełbaski chorizo. W sobotę będzie można ich skosztować w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – zestaw z pieczywem, oliwkami i kieliszkiem Sangrii będzie kosztował jedynie 10 zł. Poza kiełbaskami na grillu wylądują także inne mięsa przygotowane na sposób kataloński. Na uwagę zasługuje również Sangria – nietypowo będzie przygotowana w wersji „białej” na bazie hiszpańskiego wina musującego Cava z dodatkiem melona.

El Toro

Impreza rozpocznie się po godz. 17.00. Kilkadziesiąt minut później na scenę wkroczy zespół Contratiempo, który umili wieczór wykonaniem własnych utworów, a również dobrze znanych klasyków Gipsy Kings czy Paco de Lucii. Około 20.00 przyjdzie zaś czas na pokaz flamenco przygotowany przez Agnieszkę Przybyszewską.

Będzie jedzenie i muzyka w stylu hiszpańskim, na pewno nie zabraknie też zabawy w południowym stylu – jeśli nie do białego rana to na pewno do późnych godzin wieczornych. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

El Toro

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...