fbpx

Jesień w hotelu andel's

Tegoroczna jesień upływa w restauracji Delight hotelu andel’s pod znakiem grzybów i leniwych, niedzielnych brunchy. Do końca października wizytę w lokalu możecie połączyć z bezpłatnym relaksem w hotelowym basenie.

 

Sezon grzybowy w pełni, więc Mirosław Jabłoński – szef kuchni hotelu andel’s stworzył specjalne, grzybowe menu. Trafiło do niego pięć potraw z prawdziwkami, rydzami i innymi grzybami leśnymi. Wybierzcie się do restauracji Delight spróbować borowików zapiekanych w kruchym cieśnie z sosem figowym albo kremowej zupy z grzybów z pieczonymi pomidorami. Wśród dań głównych spróbować można włoskich gnocchi z grzybami i kozim serem, sandacza z prawdziwkami oraz grillowanej cielęciny z rydzami, cukinią, śliwkami i szynką parmeńską. Wszystkie dania dostępne są w cenach od 18 zł do 52 zł.

To nie jedyne kulinarne i jesienne nowości przygotowane przez hotel andel’s. Od niedawna do oferty restauracji Delight wróciły niedzielne brunche, czyli leniwe posiłki łączące śniadanie z lekkim lunchem. Każdej niedzieli, w godzinach 13.00 – 16.30 na gości czeka tu bufet ze specjałami w stylu fusion oferujący do wyboru mnóstwo dań kuchni międzynarodowej bazującej na sezonowych produktach oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Wszystko dostępne bez ograniczeń w cenie 99 zł od osoby. Na dzieci czekają animatorki z Nanny Bell oraz specjalne rabaty. Maluchy poniżej 5 roku życia jedzą za darmo, a te trochę starsze, w wieku od 6 do 12 lat za pół ceny.

Do końca października na niedzielnych gości czeka w hotelu andel’s dodatkowa atrakcja. Każdy kto przyjdzie na brunch dostanie w prezencie karnet na całodniowy wstęp do Centrum SPA i Fitness skySPAce, czyli między innymi do pięknego, hotelowego basenu górującego nad Manufakturą.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...