fbpx

Mebloteka YELLOW

Wczoraj wrzucaliśmy tekst o mrocznych i dyniowych atrakcjach szykowanych na dzisiejszy wieczór. Wiele restauracji zdradziło swoje plany dopiero teraz, więc mamy dla was drugą część.

Dziś zaczniemy od drinków. W Meblotece Yellow Zombie Blood w diabelskiej cenie 6,66 zł. W Big Betty mózg w Archersie, ale i wiele, wiele innych (promocja na hasło coctail albo psikus). O Halloween nie zapomniało również ShotMe by Gossip i Browar de Brasil, gdzie wypijemy między innymi Drakulę, Krwawe Mojito, Grabarza i Guz Mózgu.

Przenosimy się do sushi barów, które odważnie sięgnęły po dynię. W House of Sushi krem dyniowo-cytrynowy ze świeżym imbirem i mleczkiem kokosowym w towarzystwie pieczonego jabłka oraz krewetki na musie dyniowym, pumpkin roll i pumpkin muffin w Gejsza Sushi, a w Sushi Zielony Chrzan krem z dyni na mleczku kokosowym z krewetką w cieście i prażonymi migdałami oraz specjalne halloweenowe menu.

Sushi Zielony Chrzan

To jeszcze nie koniec. Poza dynią i drinkami z trumny w The Mexican przywita nas duch Gringo, Kasza i grzyby szykują dyniaste pierogi z różnymi farszami, okazuje się, że dynię znajdziemy również w deserze – Pozytyvka ma dla was kombinację czarnej porzeczki, kremu waniliowego i musu dyniowo-jabłkowego. Do miasta warto się też wybrać w przebraniu. Duchy i upiory dostaną 20% rabatu w Tapas y Vino, a małe piwo w Śledziku u Fabrykanta.

Mitmi

Jeśli czujecie niedosyt, wpadnijcie jeszcze 2 listopada do Mitmi. O 20.00 zaczyna się tam Dyniastia, czyli kitch dress code party. Restobar wywołuje duchy oper mydlanych, tak więc sztuczne kolie i różowe marynarki mile widziane. W playliście Sośnicka, Frąckowiak, Majewska oraz równie dobry repertuar zagraniczny.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...