Halloween w łódzkich restauracjach

Halloween już na stałe wpisało się w polski kalendarz świąt. Sprawdziliśmy, które łódzkie restauracje przygotowały z tej okazji specjalne atrakcje dla gości.

Wieczór z dreszczykiem w Cafe u Milscha

Niezwykle ciekawie zapowiada się Kolacja z Duchami organizowana w restauracji Cafe u Milscha. Jest to kolacja fabularna, w trakcie której uczestnicy wciągani są w niezwykłą opowieść o historii rodziny Milschów, właścicieli browaru i willi, w której obecnie mieści się kawiarnia. Historia ta owiana jest mrokiem tajemnicy, a uczestnicy kolacji spróbują wyjaśnić zagadkę zaginięcia rodziny.
Goście wybrać mogą jedno z trzech serwowanych podczas kolacji menu, a organizatorzy zapewniają, że nie braknie niesamowitych wrażeń. Jeśli nie uda wam się wybrać do Cafe u Milscha w Halloween, kolejna Kolacja z Duchami odbędzie się 17 listopada, a następna w Andrzejki.

Kolacja z Duchami w Cafe u Milscha

Wieczór z czarnym humorem w Kolorach Wina

Kolory Wina

Restauracja Kolory Wina w NoBo Hotel zaprasza na Halloweenowy wieczór z czarnym humorem w wykonaniu kabaretu Sakreble. W cenie 135 zł od osoby goście otrzymają trzydaniową kolację z deserem i napojami, a czas spędzony w restauracji urozmaici występ popularnych kabareciarzy ze Zduńskiej Woli. Propozycja dla tych, którzy wolą trząść się ze śmiechu niż ze strachu 😉

Halloween w The Dorsz British Fish & Chips

The Dorsz British Fish And Chips

W najmroczniejszy wieczór roku, brytyjska restauracja The Dorsz British Fish & Chips zaprasza na projekcję horrorów. W programie Krwawa Jadka na OFFowo, czyli zestaw krótkometrażowych horrorów i Martwica mózgu – klasyka kina grozy z 1992 roku. Impreza rozpocznie się o godzinie 21:00, a goście, poza klasycznym menu spróbować będą mogli rozgrzewającej zupy z dyni za jedyne 5zł.

A także…

Deseo Tapas Bar zamieni się w Halloween w mroczne miejsce pełne strasznych niespodzianek. Na gości czekać będą mroczne drinki, kulinarno-halloweenowa niespodzianka i rabaty dla osób, które zdecydują się przyjść w przebraniu. Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.

Restauracja Tulipan do każdego zamówionego w Halloween obiadu i kolacji dodaje piekielny drink lub grzańca gratis.

W PRL Klub odbędzie się Halołin Karaoke Party z upiornymi utworami. Na gości czekają konkursy na najlepsze przebranie i dyniową figurę.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...