fbpx

Fot: Bawełna

Wnętrza restauracji powoli zaczynają straszyć wszelkiej maści halloweenowymi dekoracjami i wydrążonymi dyniami. Sprawdźcie, czego jeszcze (poza wystrojem) możecie spodziewać się w najbliższy piątek.

Jeśli Halloween to oczywiście dynie – nie mogło ich zabraknąć wśród aktualnych propozycjach łódzkich restauracji. Na krem z dyni zaprasza między innymi Tawerna Pepe Verde, Sherlock Holmes Bistro&Pub czy Presto. W restauracjach sieci na zupie się nie skończy – do 2 listopada możecie tu również spróbować placków dyniowych na słodko z twarożkiem, rodzynkami i śmietaną oraz pizzy z chorizo, serem camembert i rukolą, w której dyniowy krem zastąpił tradycyjny sos pomidorowy.

Fot: Presto Pizzeria Trattoria

Piątek będzie stał pod znakiem dyni również w pijalni świeżo wyciskanych soków Owocni. Będą koktajle, shoty i rozgrzewające przekąski, a złotówka z każdej sprzedanej pozycji zostanie przekazana na konto Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Poza tym Mobilna Gastromachina zaprosi was na na burgera Crispy Devil w czarnej bułce z burbonem Jim Beam Devil’s Cut 90 proof, a Babkarnia na straszne słodkości.

Fot: Mobilna Gastromachina

Z Piotrkowskiej przenosimy się do Bawełny, by spróbować dań z dyni czy krwistego tatara, napić się krwawej Marry lub dyniowych shotów oraz wziąć udział w przygotowanych atrakcjach. Tego dnia profesjonalni charakteryzatorzy i makijażyści będą malować gości, w planach jest również konkurs fotograficzny i promocyjna sprzedaż gadżetów i autorskich przetworów.

Fot:Bawełna

Dynia dynią, ale w piątek będzie też muzyka i tańce. W Irish Pubie o 20.00 koncert Sherwood Band, a w Lokalu Niu Romantik Disko Halloween Party. Start o 21.00 – przez dwie godziny przebrani płacą za wstęp tylko 5 zł, po 23.00 wejście kosztuje 10 zł.

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...