House of sushi Kontantynów

Mamy dobrą wiadomość dla fanów House of sushi. Nowy lokal pod tym samym szyldem otworzył się właśnie w Konstantynowie. Menu to samo, a z pewnością wielu fanów japońskiej kuchni będzie tu miało bliżej niż do centrum.

Chłopaki z House of sushi zaplanowali sobie na ubiegły piątek kameralne otwarcie, ale liczba gości przerosła chyba ich najśmielsze oczekiwania. Gdy dotarłam na miejsce po 19.00 na wolny stolik trzeba było trochę czekać. Na szczęście świetny riesling i jeszcze lepsza rolka z przegrzebkami zdziałały swoje – absolutnie nie żałowałam, iż pomimo mrozu ruszyłam się z domu.

House of sushi Kontantynów

Adres nowego „Hausa” – Łódzka 3 w Konstantynowie Łódzkim. Druga ważna sprawa – menu to samo, co w lokalu przy Piotrkowskiej 89. Trzecia – jego właściciel, Paweł Bieniek, przez dwa lata pracował jako sushi master i kucharz w pierwszej restauracji, nie jest więc przypadkowym franczyzobiorcą, który zaledwie przez kilka tygodni poznawał tajniki kręcenia rolek i przygotowywania ramenów.

House of sushi Kontantynów

Jeśli o ramenie mowa – będzie! Również ten z kimchi, który zdobył nasze serca i pierwsze miejsce na ostatnim Festiwalu Ramenu (przypomnijmy, iż japońską zupą HOS wygrał też jedną z edycji Festiwalu Dobrego Smaku). Poza nim będą wszystkie rolki i dania ciepłej kuchni dostępne przy Piotrkowskiej. Ceny są te same i co ważne – w Konstantynowie obowiązują karty rabatowe Jemy w Łodzi i karty stałego klienta House of sushi. Czym więc wyróżnia się nowa lokalizacja? Na pewno większą salą, jeśli więc marzy wam się impreza na kilkadziesiąt osób (do 40) czy warsztaty kulinarne, możecie uderzać do nowej restauracji.

House of sushi Kontantynów

Mam nadzieję, że ekipa odpoczęła już trochę po weekendowym szale i jest przygotowana na przyjęcie kolejnego mocnego uderzenia, tym razem naszych czytelników. Restauracja jest otwarta w tygodniu od 12.00 do 21.00, w piątki i soboty pracuje dwie godziny dłużej. Jak zwykle tuż po otwarciu czekają jeszcze na pozwolenie na sprzedaż alkoholu, ale za mniej więcej dwa tygodnie napijecie się tu też piwa, wina czy japońskiego likieru umeshu. W nowym HoS możecie też zamówić jedzenie z dostawą do domu czy pracy – oczywiście terenie całego Konstantynowa, ale również do Aleksandrowa Łódzkiego i Pabianic.

House of sushi Kontantynów

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...