Konkurs na ogródek

Znamy już zwycięzcę pierwszego etapu naszego ogródkowego konkursu. W cuglach wygrywa go Irish Pub.

Bez wątpienia podwórko przy ulicy Piotrkowskiej 77 jest miejscem niezwykłym. Już wiele lat temu Irish Pub dostał niezwykłą szansę zagospodarowania całej jego przestrzeni, ale co najważniejsze, z możliwości tej potrafił odpowiednio skorzystać.

Wakacyjny klimat tego miejsca od lat był idealną scenerią dla romantycznej randki czy spotkania ze znajomymi (tu obowiązkowo zabierało się też gości z zagranicy). Później w okolicach powstało wiele fajnych lokali i część stałych bywalców nieco zapomniała o Irish Pubie. W tym sezonie wraca w nowej, naprawdę fajnej odsłonie.

Irish Pub

Wnętrze ogródka zostało odświeżone i zmodernizowane – zmieniły się meble i dekoracje, na chłodniejsze wieczory – koce i lampy grzewcze. Młodych rodziców na pewno ucieszy kącik dla dzieci. Co ważne, nie jest to prowizorka wyposażona jedynie w pudełko z kredkami. Jest tu zarówno duży domek, imponująca ilość fajnych zabawek, a do tego kojec z przewijakiem dla maluchów.

Irish Pub

Idealnym miejscem na większe spotkania ze znajomymi jest też umiejscowiona na końcu antresola, zwana sceną. Oddzielona, nadająca intymności przestrzeń, wygodne kanapy, a to tego widok z góry na cały ogródek Irish Pubu (z uwagi na jej popularność warto kilka dni wcześniej dokonać rezerwacji). W piątki miejsce staje się prawdziwą sceną dla grających muzyków, ale zgodnie z tradycją pubu, muzyką na żywo można się tu cieszyć także w tygodniu.

Irish Pub

Irish Pub głosami czytelników Jemy w Łodzi otrzymuje tytuł Najładniejszego Ogródka w Podwórzu, ale gratulujemy też pozostałym uczestnikom. Drugie miejsce zajmuje Fresco Cafe, trzecie – Scenografia. Już jutro ogłosimy nominacje dla ogródków z ulicy Piotrkowskiej.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...