fbpx

Jemy w Łodzi Burger Fest 2019 - zapraszamy do udziału fot. MOTYWY

Nadchodzi najradośniejszy czas w roku! Już pod koniec maja ruszy druga edycja Jemy w Łodzi Burger Fest! Łódzkie święto burgerów potrwa aż 10 dni, a my już dzisiaj zapraszamy restauracje do udziału w tym wydarzeniu.

Nasz grafik festiwali kulinarnych nie byłby pełny bez święta jednego z najpopularniejszych dań w dziejach jedzenia. Burgery cieszą się niesłabnącą popularnością od dekad i dawno przestały być zwykłym fast foodem. Trafiły do menu restauracji, a przyrządzają je najlepsi szefowie kuchni. Lokale, które się w nich specjalizują bywają najmodniejszymi miejscówkami na kulinarnych mapach miast, a do przyrządzających burgery food trucków ustawiają się najdłuższe kolejki.

Łódzki Festiwal Burgerów 2018

Dlatego jeszcze przed wakacjami zaprosimy was na Jemy w Łodzi Burger Fest 2019. Wydarzenie, które organizujemy wspólnie z portalem Glodny.pl oraz Łódzkim Centrum Wydarzeń potrwa od 24 maja do 2 czerwca. Pretekstem do wielkiego ucztowania będzie Światowy Dzień Burgerów przypadający 28 maja. Chociaż właściwie każdy pretekst do zajadania się hambuksami jest dobry. Podobnie jak w zeszłym roku łódzkie restauracje, bistra i bary przygotują swoje popisowe burgery, a wy będziecie mogli ruszyć w kulinarną wyprawę pełną chrupiących i puszystych bułek, kotletów mięsnych i warzywnych oraz klasycznych i egzotycznych dodatków.

Łódzki Festiwal Burgerów 2018

Dzisiaj zaczynamy oficjalne przyjmowanie zgłoszeń od lokali chcących wziąć udział w festiwalu. Co zrobić żeby dołączyć do wydarzenia? Przede wszystkim przygotować propozycję festiwalowego burgera (niedostępnego w stałej karcie), który dostępny będzie dla gości przez cały czas trwania wydarzenia. Wydarzenie jest świetną okazją żeby pokazać gościom możliwości i kreatywność szefa kuchni i jego zespołu. W zeszłym roku propozycje były oryginalne, ciekawe i pyszne, więc poprzeczka wisi wysoko.

Łódzki Festiwal Burgerów 2018

Następnie należy przesłać do nas zgłoszenie zawierające:

– Nazwę burgera i jego opis
– Zdjęcie (poziome)
– Cenę burgera i jego gramaturę

Na zgłoszenia czekamy do 12 maja pod adresem: kontakt@jemywlodzi.pl. Szczegółowy regulamin festiwalu znajdziecie TUTAJ.

Podobne posty

Nadziane do granic możliwości croissanty, ociekające serem smash burgery i chrupiąca włoska pizza w ...
Kto ma ochotę na gyros i zapiekaną fetę? Nareszcie pojawiły się w karcie Santorini. Idzie nowe – ...
25 łódzkich restauracji i kawiarni przygotowało swoje festiwalowe dania i desery inspirowane łódzką ...