fbpx

Jemy w Łodzi Burger Fest – zbieramy zgłoszenia

Już za miesiąc zaprosimy was na kolejny festiwal i powiemy tyle – planujemy zjeść te burgery na miejscu w restauracjach!

Jemy  w Łodzi Burger Fest – wiemy, że są w tym mieście tacy, którzy cały rok czekają na tę imprezę. Światowy Dzień Burgera przypada na 28 maja i właśnie tego dnia ruszamy z festiwalem. Przełom maja i czerwca to 10 dni burgerowej wyżerki – jesteście gotowi? Wy wpisujcie datę do kalendarzy, a restauratorzy – wy wymyślajcie już propozycje, jakich miasto jeszcze nigdy nie widziało.

Na zdjęciu widać burgera ze szparagami
Breadnia

Festiwal burgerów w Łodzi

Choć do wydarzenia został jeszcze miesiąc, w Jemy w Łodzi prace idą pełną parą. Już za chwilę pokażemy wam kolejny kolekcjonerski plakat (tym razem do współpracy zaprosiłyśmy Błażeja Kurowskiego), szykujemy wydarzenia towarzyszące, a przede wszystkim wierzymy, że te wszystkie burgery zjemy na miejscu, w letnich ogródkach, na talerzach, w promieniach majowego słońca.

Na zdjęciu widać burgera na niebieskim, eleganckim talerzu.
Ostry

Zgłoszenia restauracji

Szczegóły już wkrótce, a teraz najważniejsze informacje dla restauracji. Na wasze zgłoszenia czekamy do 16 maja. Jak zwykle prosimy o przesłanie opisu, ceny i poziomego zdjęcia. Pamiętajcie – nie przyjmujemy dań z menu, wszystkie burgery mają być przygotowane specjalnie na festiwal! Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj, a my już nie możemy się doczekać maja!

Podobne posty

Sielski dworek czy wiejski ogród? Jedno i drugie! Dziewczyny z Tubajki stworzyły przepiękne miejsce. ...
O lodach było już w tym roku sporo, ale nic o tajskich. Więc jest, a Rolersi mają jeszcze do tego ...
Próchnika 53 – zaledwie 10 minut spacerem od Piotrkowskiej, by zaliczyć kolejne gastro otwarcie w ...