Jemy w Łodzi Food Fest 2018 – zapraszamy do udziału!

We wrześniu, wspólnie z Łódzkim Centrum Wydarzeń zaprosimy łodzian na drugą edycję wielkiego, kulinarnego święta miasta – Jemy w Łodzi Food Fest. Dzisiaj do udziału w festiwalu zapraszamy restauracje i kawiarnie. Sprawdźcie, co szykujemy tym razem i dołączcie do nas!

W zeszłym roku, po raz pierwszy zorganizowałyśmy w naszym mieście dwutygodniowy festiwal kulinarny, w którym wzięło udział aż 45 restauracji i kawiarni oraz tłumy łodzian. Pora zatem na powtórkę. Tegoroczna edycja Jemy w Łodzi Food Fest odbędzie się w dniach 10 – 23 września i będzie wielkim świętem lokalnej gastronomii i świetnego jedzenia. Więcej szczegółów zdradzimy w nadchodzących tygodniach, a dzisiaj zapraszamy łódzkie restauracje i kawiarnie do udziału w festiwalu.

Jemy w Łodzi Food Fest 2018 – zapraszamy do udziału!

Oferujemy kilka możliwości współpracy i udziału w wydarzeniu, a wy sami zadecydujcie, która będzie dla was najlepsza. Zadaniem restauracji i kawiarni jest przygotowanie popisowego dania lub dań w ramach jednej (lub kilku) z festiwalowych tras tematycznych lub tygodniowych menu degustacyjnych. Możecie też zorganizować w swoim lokalu dodatkowe atrakcje dla gości lub wydarzenie specjalne.

Trasy kulinarne

Podczas festiwalu zaproponujemy gościom 6 różnych tematycznych tras kulinarnych (po trzy w każdym tygodniu), którymi będą mogli podróżować po mieście odwiedzając restauracje i kawiarnie na szlaku. Lokale, które dołączą do wybranych tras mają za zadanie przygotować festiwalowe danie zgodne z ich tematem. Motywy przewodnie tras odpowiadają najgorętszym trendom kulinarnym: street food, roślinna kuchnia Bliskiego Wschodu, elegancja Francja, azjatyckie zupy, pierogi świata i dekadenckie desery.

Menu degustacyjne

Restauracje mogą również zdecydować się na przygotowanie specjalnego menu degustacyjnego. Pozwólcie, by wasi goście mogli w pełni doświadczyć możliwości waszej kuchni – przygotujcie dla nich ucztę marzeń. Zostawiamy wam tutaj pełną dowolność – nie ustalamy tematu, nie narzucamy żadnych ograniczeń – zależy nam żebyście mogli zaprezentować w ciekawy sposób ofertę swoich lokali i oczarowali gości festiwalu.

Wydarzenia specjalne

W ramach Jemy w Łodzi Food Fest 2018 odbędą się w Łodzi liczne wydarzenia towarzyszące (prelekcje, pokazy, warsztaty, degustacje), które organizujemy we współpracy z partnerami wydarzenia. Jeśli macie pomysł, możecie podobne wydarzenie zorganizować w swojej restauracji czy kawiarni i w ten sposób wziąć udział w festiwalu. Czekamy na wasze propozycje i służymy pomocą w ich organizacji.

Szczegółowe informacje o Jemy w Łodzi Food Fest 2018 znajdziecie TUTAJ, a TUTAJ pobierzecie formularz zgłoszeniowy. Więcej informacji na temat festiwalu udzielamy mailowo (festiwal@jemywlodzi.pl) lub pod numerem 609 57 2000.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...