fbpx

Łódź gastronomiczną stolicą świata! Powraca Jemy w Łodzi Food Fest, czyli największy łódzki festiwal kulinarny. Właśnie rozpoczęłyśmy zapisy dla lokali chętnych do udziału w tegorocznej edycji wydarzenia!

Jemy w Łodzi Food Fest 2020

Wakacje to czas na podróże, ale jak jest, sami wiecie – dlatego we wrześniu smaki świata ściągamy do Łodzi! Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że już po raz czwarty zapraszamy  łódzkie lokale do udziału w Jemy w Łodzi Food Fest, dziesięciodniowym festiwalu kulinarnym, który organizujemy wspólnie z Łódzkim Centrum Wydarzeń oraz Cateringiem Dietetycznym TAJM. Od 11 do 20 września nasze miasto wypełni się aromatami przypraw wschodu, zachodu, północy i południa, a łodzianie będą mogli spróbować dań z 4 tematycznych tras kulinarnych związanych z kuchniami świata. Oprócz tego, na gości czekają liczne wydarzenia towarzyszące: warsztaty, prelekcje, pokazy i degustacje. Szykujemy także coś, czego w Łodzi nie robił jeszcze nikt!

Trasy kulinarne

Podczas festiwalu zaproponujemy gościom 4 różne trasy kulinarne (dostępne przez cały czas trwania festiwalu), którymi będą mogli podróżować po mieście odwiedzając restauracje i kawiarnie na szlaku. Lokale, które dołączą do wybranych tras mają za zadanie przygotować festiwalowe danie zgodne z ich tematem. Tegoroczne trasy to: street food świata, pierogi świata, makarony świata oraz desery świata.

Zapisy dla restauracji właśnie ruszyły! Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń znajdziecie TUTAJ.

Więcej informacji na temat festiwalu udzielają: 

Izabella Borowska, tel. 609 57 2000

Daria Wójcicka, tel. 603 423 677

Podobne posty

fot. pixabay.com Autentyczne, tradycyjne, oryginalne – słowa wytrychy, którymi lubią promować się ...
Chcecie wiedzieć czym są tytułowe ryżowe buły oraz jak smakuje dosa? Zajrzyjcie z nami do nowo ...
Bao z szarpaną wieprzowiną, krem karmelowy, miruna w migdałach, pâté z wątróbek – przyznacie, że nie ...