fbpx

Łódź gastronomiczną stolicą świata! Powraca Jemy w Łodzi Food Fest, czyli największy łódzki festiwal kulinarny. Właśnie rozpoczęłyśmy zapisy dla lokali chętnych do udziału w tegorocznej edycji wydarzenia!

Jemy w Łodzi Food Fest 2020

Wakacje to czas na podróże, ale jak jest, sami wiecie – dlatego we wrześniu smaki świata ściągamy do Łodzi! Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że już po raz czwarty zapraszamy  łódzkie lokale do udziału w Jemy w Łodzi Food Fest, dziesięciodniowym festiwalu kulinarnym, który organizujemy wspólnie z Łódzkim Centrum Wydarzeń oraz Cateringiem Dietetycznym TAJM. Od 11 do 20 września nasze miasto wypełni się aromatami przypraw wschodu, zachodu, północy i południa, a łodzianie będą mogli spróbować dań z 4 tematycznych tras kulinarnych związanych z kuchniami świata. Oprócz tego, na gości czekają liczne wydarzenia towarzyszące: warsztaty, prelekcje, pokazy i degustacje. Szykujemy także coś, czego w Łodzi nie robił jeszcze nikt!

Trasy kulinarne

Podczas festiwalu zaproponujemy gościom 4 różne trasy kulinarne (dostępne przez cały czas trwania festiwalu), którymi będą mogli podróżować po mieście odwiedzając restauracje i kawiarnie na szlaku. Lokale, które dołączą do wybranych tras mają za zadanie przygotować festiwalowe danie zgodne z ich tematem. Tegoroczne trasy to: street food świata, pierogi świata, makarony świata oraz desery świata.

Zapisy dla restauracji właśnie ruszyły! Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń znajdziecie TUTAJ.

Więcej informacji na temat festiwalu udzielają: 

Izabella Borowska, tel. 609 57 2000

Daria Wójcicka, tel. 603 423 677

Podobne posty

Łódzka gastronomia to nie tylko nowoczesne, modne koncepty. To też ludzie, którzy karmili jeszcze ...
Wbrew pandemii w ubiegłym roku otworzyło się ponad 50 nowych lokali! Sprawdźcie, które z nich ...
Krewetki, kalmary, ośmiornice - w Seafood Bar&Market królują owoce morza, ale podane w ...