fbpx

Jemy w Łodzi Food Fest

Za nami wyjątkowo intensywne dni – dwa tygodnie wypełnione pysznym jedzeniem i okołokulinarnymi atrakcjami. Czas, aby krótko podsumować pierwszą edycję Jemy w Łodzi Food Fest.

W pierwszej kolejności chciałybyśmy serdecznie podziękować: restauratorom, którzy uwierzyli w powodzenie debiutanckiej imprezy, partnerom i współorganizatorom, którzy nas wspierali, a przede wszystkim wam – miłośnikom dobrego jedzenia,  którzy tłumnie ruszyli do festiwalowych lokali. Za nami kilka miesięcy intensywnych przygotowań, za restauracjami tysiące dań przyrządzonych specjalnie na Jemy w łodzi Food Fest, za wami (mamy taką nadzieję) dwa tygodnie uczty i świetnej zabawy.

Jemy w Łodzi Food Fest

Teraz najbardziej marzy nam się odpoczynek, ale przyznamy się – już zaczynamy myśleć o drugiej edycji imprezy. Chciałybyśmy, aby była przynajmniej tak dobra, jak tegoroczna, dlatego chętnie posłuchamy waszych sugestii. Piszcie koniecznie, co was się podobało, co powinnyśmy poprawić i jak jeszcze chcielibyście uatrakcyjnić kulinarne święto Łodzi.

Na koniec mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Wiele z festiwalowych dań cieszyło się tak dużą popularnością, iż będą dostępne w restauracjach jeszcze przez najbliższy okres (niektóre pojawią się nawet stałych menu). Lada moment opublikujemy ich listę, ale wy również możecie mieć wpływ na decyzje restauracji i kawiarni. Piszcie, które potrawy najbardziej przypadły wam do gustu – będziemy lobbować, abyście mogli cieszyć się nimi dłużej.

Jemy w Łodzi Food Fest

Jemy w Łodzi Food Fest żegna się z wami na rok. Już za kilka dni przekażemy kulinarną pałeczkę festiwalowi Zielone Smaki Łodzi i Restaurant Week, ale jeszcze w listopadzie szykujemy dla was drugą edycję Ramen Festival. Stay tuned!    

Podobne posty

Wędliny, sery, rzemieślnicze makarony, przetwory, słodycze – na Piotrkowskiej otworzył się nowy ...
13 stanowisk degustacyjnych, ponad 200 win, alkoholi mocnych i cygar z 23 krajów świata. Wszystko to ...
Startuje największy festiwal burgerów w mieście! Oto lista 30 restauracji z Łodzi i okolic, blisko ...