fbpx

Jemy w Łodzi Pizza Fest 2019

W lutym już po raz trzeci zaprosimy łodzian największe święto pizzy w naszym mieście. Jemy w Łodzi Pizza Fest to festiwal kulinarny poświęcony temu najpopularniejszemu włoskiemu daniu, a my od dzisiaj przyjmujemy zgłoszenia restauracji do udziału w tym wydarzeniu.

Nie ma chyba lepszego miasta na organizację festiwalu poświęconego w całości pizzy niż Łódź. Od lat 90. jesteśmy krajowym zagłębiem włoskich (i tych mniej włoskich) placków, wymyśliliśmy do nich sosy i zrobiliśmy z nich jedno z najchętniej wcinanych dań – na obiad, kolację, w środku nocy, a czasem i na śniadanie. Dlatego właśnie wspólnie z serwisem PizzaPortal i Łódzkim Centrum Wydarzeń po raz kolejny zapraszamy pizzerie i restauracje do udziału w Jemy w Łodzi Pizza Fest!

Wielkie Święto Pizzy 2018 fot. pixabay.com

Festiwal potrwa od 1 do 10 lutego, a przez te 10 dni łodzianie będą mogli próbować popisowych placków przygotowanych przez lokale. Podobnie jak w zeszłym roku festiwalowicze będą mogli próbować pizz zarówno w lokalach biorących udział w święcie stacjonalnie, jak i zamawiając wybrane propozycje do domu za pośrednictwem serwisu PizzaPortal. W każdej z tych opcji zaproponujemy wam inne przysmaki.

Wielkie Święto Pizzy 2018 fot. pixabay.com

Dlatego do udziału w Jemy w Łodzi Pizza Fest zapraszamy zarówno restauracje i lokale stacjonarne, jak i te oferujące dostawy online za pośrednictwem serwisu PizzaPortal. Zasady są proste. Wystarczy wysłać do nas zgłoszenie z propozycją festiwalowej pizzy i informacją o tym, w której części festiwalu bierze udział (na miejscu albo w dostawie). Można też zgłosić dwie pizze – po jednej do każdego konkursu, jednak muszą one być różne. Najważniejsze żebyście zaskoczyli swoich gości oryginalną i ciekawą kompozycją. Przygotujcie pizzę, jakiej dotąd u was nie jedli. Goście zamawiający pizzę online będą mogli oceniać swoje zamówienia, a na tej podstawie PizzaPortal wyoni zwycięzcę – lokal, którego pizza będzie się cieszyła nawiększą popularnością.

Wielkie Święto Pizzy 2018 fot. pixabay.com

Na wasze zgłoszenia czekamy do 18 stycznia pod adresem kontakt@jemywlodzi.pl. Podajcie w nich nazwę pizzy, jej skład i cenę oraz dołączcie zdjęcie w poziomie. Zachęcamy was też do przygotowania specjalnych atrakcji na na 9 lutego, kiedy przypada Światowy Dzień Pizzy. Mogą to być warsztaty dla dzieci, specjalne rabaty lub wydarzenia, jak koncerty czy wykłady. Regulamin udziału w festiwalu dostępny jest TUTAJ. Do dzieła!

Podobne posty

Łódzka gastronomia to nie tylko nowoczesne, modne koncepty. To też ludzie, którzy karmili jeszcze ...
Wbrew pandemii w ubiegłym roku otworzyło się ponad 50 nowych lokali! Sprawdźcie, które z nich ...
Krewetki, kalmary, ośmiornice - w Seafood Bar&Market królują owoce morza, ale podane w ...