Jemy w Łodzi Pizza Fest - pizza Farina Bianco

Jemy w Łodzi Pizza Fest powraca! W lutym już po raz czwarty zaprosimy Łodzian na wielkie święto pizzy. Trwający 10 dni festiwal to największa łódzka impreza poświęcona temu najpopularniejszemu włoskiemu daniu, a my od dzisiaj przyjmujemy zgłoszenia restauracji do udziału w wydarzeniu.

Łódź to miasto, które na kulinarnej mapie Polski zapisało się ze względu na wysławianie włoskich (oraz mniej włoskich!) pizz. To tu stworzone zostały nieśmiertelne sosy, a placki moglibyśmy jeść o każdej porze dnia i nocy. Dlatego właśnie wspólnie z Łódzkim Centrum Wydarzeń po raz kolejny zapraszamy pizzerie i restauracje do udziału w Jemy w Łodzi Pizza Fest! Festiwal potrwa od 31 stycznia do 9 lutego, a łodzianie będą mieli 10 dni, by spróbować popisowych placków przygotowanych przez lokale.

Jemy w Łodzi Pizza Fest 2019 - pizza Otwarte Drzwi

Tegoroczna edycja Festiwalu będzie niewielkim zaskoczeniem – dlaczego? Otóż zapraszamy do współpracy także te restauracje, które przygotują wariacje na temat pizzy. Łodzianie, wyczekujcie zatem nie tylko tradycyjnych włoskich pizz, ale także światowych wersji tego dania.

Udział w festiwalu jest zarówno dla restauracji i lokali stacjonarnych, jak i tych oferujących dostawy do domu. Zasady są proste. Wystarczy do 12 stycznia 2020 r. wysłać do nas zgłoszenie z propozycją festiwalowej pizzy, a później oferować ją gościom restauracji przez cały czas trwania Festiwalu. Można też zgłosić dwie pizze – pod warunkiem, że jedna z nich będzie wegańska lub bezglutenowa. Najważniejsze żebyście zaskoczyli swoich gości oryginalną i ciekawą kompozycją. Przygotujcie pizzę, jakiej dotąd u was nie jedli!

Jemy w Łodzi Pizza Fest 2019 - pizza Presto Aleksandrów Łódzki

Na wasze zgłoszenia czekamy pod adresem jemywlodzi@gmail.com. Podajcie w nich nazwę pizzy, jej skład i cenę oraz dołączcie zdjęcie w poziomie. Zachęcamy was też do przygotowania specjalnych atrakcji na 9. lutego, kiedy przypada Światowy Dzień Pizzy. Mogą to być warsztaty dla dzieci, specjalne rabaty lub wydarzenia, jak koncerty czy wykłady. Regulamin udziału w festiwalu dostępny jest TUTAJ. Do dzieła!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...