Zapraszamy na Restaurant Day

Zbierałyśmy się do tego od kilku miesięcy i wreszcie się udało. W sobotę 16 listopada, wspólnie z Klubem Wino weźmiemy udział w Restaurant Day.

Restaurant Day to odbywające się cyklicznie wydarzenie, w ramach którego każdy może zostać restauratorem na jeden dzień. Inicjatywa zrodziła się w 2011 roku w Finlandii i od tamtego czasu jej popularność rośnie z każdą, odbywająca się co kwartał edycją. Od pewnego czasu jednodniowe restauracje pojawiają się również w Łodzi, o czym zawsze informujemy na naszej stronie. Tym razem same postanowiłyśmy wziąć udział w Restaurant Day.

Hummus o smaku cytrynowym z kolendrą fot. Elżbieta Lentz Photography

Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w sobotę 16 listopada. Wtedy to, wspólnie z Klubem Wino uruchomimy naszą jednodniową restaurację. W lokalu Klubu Wino przy ul. Kościuszki 32 postaramy się przenieść bliskowschodnie smaki na łódzki grunt. Czekał tu będzie na was hummus w kilku smakach: klasyczny, cytrynowy z kolendrą, z oliwkami, z pieczonym czosnkiem, z karmelizowaną cebulką i dyniowo-marchewkowy. Wszystkie podawać będziemy z pieczywem i warzywami, świeżymi ziołami i oliwą. Do hummusu napić można się będzie wina, o którego dobór zadba Michał Rutkowski z Klubu Wino i które tego dnia sprzedawane będzie na kieliszki. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć pyszną i miła atmosferę.

Hummus o smaku dyniowo-marchewkowym fot. Elżbieta Lentz Photography

Odwiedzić możecie nas w godzinach 12.00 – 17.00. Szykujemy się na przyjęcie 100 – 120 osób. Hummus kupować będzie można także na wynos. Najświeższe informacje na temat oferty naszej jednodniowej restauracji znajdziecie w opisie wydarzenia na Facebooku oraz na stronach Jemy w Łodzi i Klubu Wino. Serdecznie zapraszamy!

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...