Wino można dobrać do potraw, ale również … do muzyki. W Łodzi rusza właśnie projekt Wino-Granie. Pierwszy koncert już 22 lipca w Affogato.

Ci, którzy kochają dobre wino znajdą każdy pretekst do miłego spotkania w jego towarzystwie. Ciekawą okazją może być koncert amerykańskiego muzyka, multiinstrumentalisty i tancerza Steve’a Buchanana, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (22 lipca) o 19.30 w Affogato. Będzie jazz, będzie też wino w wyjątkowo okazyjnej cenie.

To jest właśnie Wino-Granie – projekt łączący dobrą muzykę z propagowaniem kultury niespiesznego delektowania się różnymi gatunkami trunku. Na razie w Polsce uczestniczy w nim pięć miejsc – w Łodzi jest nim właśnie Affogato. Szczęśliwi posiadacze karnetu będą mogli nabyć w miesiącu 4 lampki wybranych win, każdą za jedyne 2 zł. Można go zdobyć po zalogowaniu się na stronę www.wino-granie.pl. Organizatorzy przygotowali niespodziankę dla naszych czytelników – karnety otrzyma pierwszych 30 osób, które wpiszą hasło „Jemy w Łodzi”.

Z karnetem za bilet na występ Steve’a Buchanana zapłacimy jedynie 10 zł (podstawowa cena to 20 zł, karnety otrzyma również pierwszych 30 osób, które je kupią). W czasie koncertu wszyscy będą mogli skorzystać ze specjalnej ceny na wino.

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...