fbpx

Jerry's burger - nowa restauracja przy Piotrkowskiej

Sezon otwarć restauracji trwa w najlepsze. Nowy lokal powstaje właśnie przy Piotrkowskiej. Będzie serwował dania klasycznej kuchni amerykańskiej.

Choć nazwa Jerry’s burger sugeruje knajpkę z burgerami, to nie tylko w nich specjalizować się ma nowa restauracja. W jej ofercie znajdziecie dania typowo spotykane w klasycznych amerykańskich diners. Obok amerykańskich hamburgerów spróbujecie tutaj również steków i pancakes, czyli puszystych naleśników. Będą też prawdziwie amerykańskie śniadania, jakie znamy z licznych filmów, do których serwowana będzie kawa parzona w dzbankach i shakes w różnych smakach. Wszystkie dania przygotowywane będą na miejscu od początku do końca, ze świeżych i sprawdzonych składników, a sprzedawane mają być w atrakcyjnych cenach.

Jerry’s burger to projekt dwójki młodych Łodzian, którzy od dłuższego czasu nosili się z zamiarem otwarcia podobnej knajpy. Lokal utrzymany ma być w uroczym, pin-upowym klimacie przywodzącym na myśl wnętrza klasycznych diners, czyli typowo amerykańskich restauracji serwujących głównie śniadanie i dania obiadowe, często portretowane w filmach.

Otwarcie Jerry’s burger planowane jest na pierwszy weekend sierpnia. Na tę okazję właściciele lokalu szykują sporo tematycznych atrakcji dla gości, więc warto się wybrać, a my na zachętę zostawiamy was z jedną z najsłynniejszych scen rozgrywających się w takiej amerykańskiej restauracji.

Jerry’s burger
Ul. Piotrkowska 85
Facebook

Podobne posty

Potrawy wigilijne, zestawy świąteczne, zupy, przetwory i smakowite dodatki. Z takim ekwipunkiem od ...
Czy w Galerii Łódzkiej da się zjeść dobrą pizzę? Teraz już tak! The Chef właśnie otworzył tam swój ...
Przy Kominie to wyjątkowe miejsce na łódzkiej mapie kulinarnej. Nowo otwarta restauracja w Monopolis ...