fbpx

Jerry's burger - nowa restauracja przy Piotrkowskiej

Sezon otwarć restauracji trwa w najlepsze. Nowy lokal powstaje właśnie przy Piotrkowskiej. Będzie serwował dania klasycznej kuchni amerykańskiej.

Choć nazwa Jerry’s burger sugeruje knajpkę z burgerami, to nie tylko w nich specjalizować się ma nowa restauracja. W jej ofercie znajdziecie dania typowo spotykane w klasycznych amerykańskich diners. Obok amerykańskich hamburgerów spróbujecie tutaj również steków i pancakes, czyli puszystych naleśników. Będą też prawdziwie amerykańskie śniadania, jakie znamy z licznych filmów, do których serwowana będzie kawa parzona w dzbankach i shakes w różnych smakach. Wszystkie dania przygotowywane będą na miejscu od początku do końca, ze świeżych i sprawdzonych składników, a sprzedawane mają być w atrakcyjnych cenach.

Jerry’s burger to projekt dwójki młodych Łodzian, którzy od dłuższego czasu nosili się z zamiarem otwarcia podobnej knajpy. Lokal utrzymany ma być w uroczym, pin-upowym klimacie przywodzącym na myśl wnętrza klasycznych diners, czyli typowo amerykańskich restauracji serwujących głównie śniadanie i dania obiadowe, często portretowane w filmach.

Otwarcie Jerry’s burger planowane jest na pierwszy weekend sierpnia. Na tę okazję właściciele lokalu szykują sporo tematycznych atrakcji dla gości, więc warto się wybrać, a my na zachętę zostawiamy was z jedną z najsłynniejszych scen rozgrywających się w takiej amerykańskiej restauracji.

Jerry’s burger
Ul. Piotrkowska 85
Facebook

Podobne posty

W tej restauracji jeszcze nas nie było, a ma już 12 lat! Kręcą pizzę, makarony, sami pieką bułki do ...
30 festiwalowych restauracji przygotowało swoje popisowe pizze. Jest pizzowy burger, włoskie ...
Konkurs na najszybsze zjedzenie pizzy, wystawa fotografii, spotkanie klubu kolacyjnego i warsztaty ...