Jerry's burger

Z ostatniej chwili! Dziś po południu otworzył się Jerry’s burger.

Już wcześniej zapowiadaliśmy otwarcie nowego miejsca przy Piotrkowskiej – od dziś oficjalnie możecie skosztować propozycji z menu Jerry’s burger (ul. Piotrkowska 85). Nie sposób przegapić lokalu – z okazji inauguracji stoją przed nim amerykańskie samochody, reklamowe ulotki rozdają zaś amerykańscy footballiści.

Jerry's burger

Klimat nawiązuje do znanych zza oceanu dinerów, nie mogło więc zabraknąć czerwonych kanap, odpowiedniego menu i nawiązujących tematycznie dodatków. Jest pastelowo, przytulnie i trochę pin-upowo. A co skosztować można w Jerry’s burger?

Oczywiście tytułowe burgery, ale nie tylko. Tych pierwszych znajdziemy w menu 14 rodzajów (z tego dwa wegetariańskie), ceny wahają się w przedziale 14-27 zł. Poza klasyką są i propozycje łączące wołowinę z ananasem, serkiem i żurawiną, we włoskim klimacie utrzymany jest God Father (wołowina, suszone pomidory, rukola, oliwki, parmezan), miłośnicy ostrości mogą zdecydować się na burgera z jalapenos, zaś słodkości – z mangowym puree.

Jerry's burger

Dalej zestawy śniadaniowe i amerykańskie naleśniki. Puszyste ciasto, a do tego raczej niespotykane w łódzkich naleśnikarniach dodatki: syrop klonowy, fluff (krem z pianek marschmallow), jak i same pianki. Ceny od 9 do 14 zł. Pozostając w słodkim klimacie – jest też 5 rodzajów shaków, a z wytrawnych przekąsek – kolby kukurydzy, frytki stekowe i krążki cebulowe(każda za 6 zł). Uspokajamy fanów amerykańskich filmów. Będzie też kawa w dzbanku z nieograniczoną liczbą dolewek (8 zł).

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...