
Zbliża się termin wydania nowej karty rabatowej Jemy w Łodzi. Mamy jednak świadomość, że miniony rok był szczególny, a możliwość korzystania z karty w lockdownie była ograniczona do zamówień na wynos. Dlatego zanim wydamy nową kartę, przedłużamy obowiązywanie obecnej (2020-2021). Będzie ona ważna do 31 lipca 2021 roku.
Do końca lipca uzyskacie 15% rabatu na całe zamówienie we wszystkich restauracjach honorujących naszą kartę, których listę zamieszczamy poniżej. Nowa karta, która wkrótce trafi do sprzedaży będzie obowiązywała od 1 sierpnia 2021 r. przez 12 kolejnych miesięcy.
Restauracje honorujące kartę rabatową Jemy w Łodzi:
- Agrafka (Piotrkowska 90)
- Aloha Poke (al. Adama Mickiewicza 15A)
- Breadnia (Piotrkowska 86 i Piotrkowska 152)
- Centralna Gastromachina (Piotrkowska 93)
- Český film (Tymienieckiego 25A)
- Fatamorgana (Księży Młyn 16)
- Filharmonia Smaku (Pabianicka 132)
- Forno Nero (Piotrkowska 79)
- Galicja (Rynek Manufaktury)
- Hamra (Piotrkowska 89)
- House of Sushi (Piotrkowska 89 i Pomorska 602)
- Las Tablas Tapas Bar (Piotrkowska 89)
- Lavash (Piotrkowska 69 i Piotrkowska 82)
- NÕŻ (OFF Piotrkowska)
- Otwarte Drzwi (Piotrkowska 120)
- Owoce i Warzywa (Traugutta 9)
- Pawilon (Aleksandrów Łódzki, ul. Wojska Polskiego 65/67)
- Pittu Pittu (Piotrkowska 25)
- Piwnica Łódzka (Sienkiewicza 67)
- Quale Restaurant (Narutowicza 48)
- Tajska Hot Spoon (Rynek Manufaktury)
- Tango Argentino Steakhouse (Traugutta 14)
- Tawerna Pepe Verde (Rynek Manufaktury)
- Umamitu by Papuvege (Traugutta 9)
- Zjadliwości (Piotrkowska 102A)
Regulamin karty dostępny jest TUTAJ.