Konkurs glodny.pl

Gotujecie, odwiedzacie restauracje, piszecie bloga i jesteście z Łodzi? Jeśli tak, zapraszamy do konkursu. Już w grudniu razem z Glodny.pl wybierzemy najlepszego łódzkiego bloga kulinarnego 2017!

To był bardzo intensywny rok, aż trudno uwierzyć, że od poprzedniej edycji konkursu minęło już 12 miesięcy! Przypomnijmy, w 2016 tytuł Najlepszego Łódzkiego Bloga Kulinarnego zdobyła Karolina, autorka Dziękuję było pyszne. Ciekawe, kto wygra tym razem? Stawka będzie jeszcze mocniejsza – blogerzy coraz lepiej gotują, szkolą się na różnego rodzaju warsztatach, robią świetne zdjęcia i szaleją w social media. Trudniej będzie też wybrać finałową dziesiątkę, bo blogujących łodzian z roku na rok przybywa.

Konkurs glodny.pl

W tym roku partnerem naszego konkursu jest Glodny.pl.  To nowy serwis, dzięki któremu online możecie zamówić jedzenie z dostawą do domu czy pracy. Tym różni się on innych, iż dysponuje własną flotą kurierów, dzięki czemu jedzenie dojeżdża maksymalnie w przeciągu 45 minut od złożenia zamówienia. Glodny.pl wystartował w Poznaniu (tu w bazie ma ponad 100 lokali), w Łodzi działa zaledwie od listopada. Na łódzkiej liście ma już kilkanaście restauracji, a nowych miejsc z dnia na dzień jest coraz więcej. Z usług serwisu na pewno skorzysta też zwycięzca konkursu, a do wyboru będzie miał między innymi zamówienia w Sushi w dłoń, Agrafce, Bobby Burger, Porcji czy Włoszczyźnie.

Konkurs glodny.pl

Pierwszy etap to zgłoszenie do konkursu – można nominować samego siebie lub bloga, który wam się podoba. Na kandydatury czekamy do niedzieli, w poniedziałek dowiecie się, kto zakwalifikował się do finałowej dziesiątki. Najpierw zaprezentujemy wszystkich blogerów, następnie ich losy oddamy w wasze ręce – zwycięzca zostanie wybrany w głosowaniu czytelników (głosy będzie można oddawać przez tydzień w sondzie umieszczonej na naszej stronie). Najlepszego blogera poznamy 11 grudnia i sprawimy mu niezły prezent na Wigilię. Poza honorowym tytułem zwycięzca dostanie również nagrodę od Glodny.pl.  

Podobne posty

Już 18 maja 2012 roku o godzinie 20.20 w strefie Off Piotrkowska (ul. Piotrkowska 138/140) ...
23 maja House of Sushi (ul. Piotrkowska 89) zaprasza na warsztaty kaligrafii. To trochę alternatywny ...
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się w Łodzi Festiwal Viva I'Italia. Warsztaty i sesje kulinarne, ...