fbpx

Konkurs glodny.pl

Gotujecie, odwiedzacie restauracje, piszecie bloga i jesteście z Łodzi? Jeśli tak, zapraszamy do konkursu. Już w grudniu razem z Glodny.pl wybierzemy najlepszego łódzkiego bloga kulinarnego 2017!

To był bardzo intensywny rok, aż trudno uwierzyć, że od poprzedniej edycji konkursu minęło już 12 miesięcy! Przypomnijmy, w 2016 tytuł Najlepszego Łódzkiego Bloga Kulinarnego zdobyła Karolina, autorka Dziękuję było pyszne. Ciekawe, kto wygra tym razem? Stawka będzie jeszcze mocniejsza – blogerzy coraz lepiej gotują, szkolą się na różnego rodzaju warsztatach, robią świetne zdjęcia i szaleją w social media. Trudniej będzie też wybrać finałową dziesiątkę, bo blogujących łodzian z roku na rok przybywa.

Konkurs glodny.pl

W tym roku partnerem naszego konkursu jest Glodny.pl.  To nowy serwis, dzięki któremu online możecie zamówić jedzenie z dostawą do domu czy pracy. Tym różni się on innych, iż dysponuje własną flotą kurierów, dzięki czemu jedzenie dojeżdża maksymalnie w przeciągu 45 minut od złożenia zamówienia. Glodny.pl wystartował w Poznaniu (tu w bazie ma ponad 100 lokali), w Łodzi działa zaledwie od listopada. Na łódzkiej liście ma już kilkanaście restauracji, a nowych miejsc z dnia na dzień jest coraz więcej. Z usług serwisu na pewno skorzysta też zwycięzca konkursu, a do wyboru będzie miał między innymi zamówienia w Sushi w dłoń, Agrafce, Bobby Burger, Porcji czy Włoszczyźnie.

Konkurs glodny.pl

Pierwszy etap to zgłoszenie do konkursu – można nominować samego siebie lub bloga, który wam się podoba. Na kandydatury czekamy do niedzieli, w poniedziałek dowiecie się, kto zakwalifikował się do finałowej dziesiątki. Najpierw zaprezentujemy wszystkich blogerów, następnie ich losy oddamy w wasze ręce – zwycięzca zostanie wybrany w głosowaniu czytelników (głosy będzie można oddawać przez tydzień w sondzie umieszczonej na naszej stronie). Najlepszego blogera poznamy 11 grudnia i sprawimy mu niezły prezent na Wigilię. Poza honorowym tytułem zwycięzca dostanie również nagrodę od Glodny.pl.  

PARTNERZY

Jak wybrać mąkę do pizzy

Podobne posty

Gotowi na kolejne otwarcia? Mamy sporo nowego jedzenia do wypróbowania! Wbrew pandemii w Łodzi wciąż ...
Pytani o typowo łódzkie dania, łodzianie najczęściej wymieniają zalewajkę i prażoki, ale rzadko ...
W ramach Jemy w Łodzi Pasta & Kluchy Fest, nasz partner, sklep Azjanatalerzu.pl przygotował ...